Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στην σκανδιναβική μυθολογία η Βαλχάλα, ήταν μία από τις κατοικίες του Άνσγκαρντ (ένας από τους 9 κόσμους και κατοικία των Έσιρ, του κυριότερου κλάδου θεοτήτων της σκανδιναβικής μυθολογίας) όπου διέμεναν οι Εϊνχέργιαρ, οι νεκροί δηλαδή που έπεσαν στην μάχη, και έχουν περάσει , τιμημένοι, της πύλες της, κραδαίνοντας το σπαθί τους και την ασπίδα τους. Αυτούς τους καλοσώριζε ο Θεός Μπράγκι και συνοδεύονταν από τις Βαλκυρίες. Εκεί κάθε μέρα οι νεκροί πολεμιστές προπονούνταν στην μάχη για να βοηθήσουν τον Οντίν στην τελική αναμέτρηση μεταξύ των Θεών και των γιγάντων, την Ράγκναροκ. Την νύχτα επέστρεφαν στην Βαλχάλα για να ξεκουραστούν, τρώγοντας ψημένο αγριογούρουνο και πίνοντας υδρόμελο, οι δε πληγές τους, θαυματουργώς, γιατρεύονταν . Όσοι δεν κατάφερναν να εισέλθουν στην Βαλχάλα κατέληγαν στην κατοικία των νεκρών, ένα μέρος στον κάτω κόσμο όπου ονομαζόταν Νιφλχέϊμ.
Βλέποντας τις φώτο της Gabriella, και διαβάζοντας τις κριτικές των συναγωνιστών, αποφάσισα να επισκεφθώ την εν λόγω κορασίδα. Εδώ οφείλω να ομολογήσω πως η αναγραφόμενη ηλικία της (18 έτη), αρχικά ήταν αποτρεπτικός παράγων. Καθ όλη την διαδρομή προς το ξενοδοχείο της, μια φωνή μέσα μου, μου έλεγε «Που πας ρε γερομπισμπίκη, παλιοσαρδανάπαλε, πώς θα πάρεις ένα κορίτσι που είναι 30 χρόνια μικρότερο από εσένα;», η δε φωνή αυτή επετάθη, έξωθεν του δωματίου της. Οι σκέψεις αυτές όμως εξαφανίστηκαν μόλις η πόρτα άνοιξε και την αντίκρισα. Ένα κοριτσάκι 21-22 ετών, με πολύ εκφραστικά και φωτεινά γκριζογάλανα μάτια, που φωτίζονται υπέροχα όταν χαμογελάει,γύρω στο 1.70, στήθος που κοιτάει το ταβάνι και μπορείς άνετα να κρεμάσεις το πουκάμισό σου στις ρόγες της, κώλος ελαφρώς πεσμένος (κάτι που δεν δικαιολογείται για την ηλικία της), και πρόσωπο έντονα μακιγιαρισμένο, προφανώς για να καλύψει κάποια σημάδια ακμής που διέκρινα.
Η επικοινωνία είναι αρκετά καλή (κατέχει καλά τα βασικά αγγλικά – δεν θέλουμε και περισσότερα άλλωστε), η κοπέλα είναι πεντακάθαρη , αν και αυτό δεν θα έπρεπε να είναι κάτι το αξιομνημόνευτο, αλλά sine qua non, στον δε κυρίως αγώνα θα κάνει ότι περνάει από το χέρι της για να σε ευχαριστήσει. Η πίπα της είναι αρκετά καλή, όπου περιποιήθηκε επιμελώς όλη την περιοχή των «Κάτω Χωρών», και μου φάνηκε σαν να επιδιώκει την καθοδήγηση, προκειμένου να μην κάνει κάτι που θα σε δυσαρεστήσει. Περαιτέρω δε, δεν λέει όχι σε τίποτα, αντέχει στην σκληρή μεταχείριση, συμμετέχει ενεργά καθ όλη την διάρκεια, αλλά δεν πρόκειται και να σε στείλει για τακούνια, επιδιώκει το τελείωμα στο στόμα της, στον δε 2ο γύρο υπήρξε και κατάποση των χαμένων παιδιών μου…
Συμπερασματικά ήταν μια καλή, σε γενικές γραμμές, συνάντηση, αν και πιστεύω πως τα 160 ευρώ είναι ποσό αρκετά υψηλό για την συγκεκριμένη κοπέλα, αφενός μεν γιατί το σώμα της δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αφετέρου δε διότι το μενού δεν περιέχει COF ή anal. Προς τούτο άλλωστε και η χαμηλή βαθμολογία στην σχέση απόδοσης/τιμής.
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
ΥΓ. Φίλε mallias η κοπέλα είναι από το Βόλβογκραντ του Καζακστάν (η πόλη που δεν μπορούσες να θυμηθείς).
ΥΓ 2 . Φεύγοντας από το ξενοδοχείο, μου είχε κολλήσει στο μυαλό το τραγούδι Immigrant song των Led Zeppelin, όπου στο τέλος του 2ου στίχου ο τεράστιος Ρόμπερτ Πλάντ κάνει την θεϊκή επίκληση “Valhalla I am coming”. Εξ ου και ο τίτλος…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, wired77 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2017
Αν και οτιδήποτε σχετικό με την σκανδιναβια και ιδιαιτερα για την Valhalla μου φερνουν μια εμετουλίαση ...θα ηθελα να σε συγχαρώ , Ω γεροντα .Γερο-μύστηςΓερο-μύστης ..Ευγε κρατας το ηθικο μας ψηλα ...
Αν μπορει ο Γλυφο τέτοιος ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα μπορούμε ολοι
E
Excalibur
13 Ιουνίου, 2017
Η μικρή είναι τζάκ πότ.... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...!!!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ματάκι
14 Ιουνίου, 2017
Βόλβογκραντ, μάλιστα.... η Ryanair πάει εκεί;Χμμμ; Έχει και άλλες τσούπρες από εκεί αν θυμάμαι καλά....Στα κατάπιε η μπουμπού ε; Χαβιάρι έχυσες;
14 Ιουνίου, 2017
Ναι! "αλλά δεν πρόκειται και να σε στείλει για τακούνια," Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4