Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα αυτή δουλεύει καρό στο μαγαζί όμως κανένας δε φιλοτιμήθηκε να γράψει κριτική, είπα να κάνω τον κασκαντέρ. Η αλήθεια είναι ότι δε μπόρεσα να αντισταθώ άλλο στη τεράστια νεανική ΚΩΛΑΡΑ της και να ενημερώσω τους υπόλοιπους.
Περιγραφή: λευκόσαρκη, ψηλή για τα δεδομένα των μπουρδέλων αλλά και τα ντόπια στάνταρ, (υπολογίζω περίπου 1,70-1,75 χωρίς τα πορνοπάπουτσα) μαύρα ίσια μαλλιά, οχι πολύ μακριά, μαζεμένα πισω με λαστιχάκι, πολυ νεα σε ηλικία (σε ερώτηση μου απάντησε 20 αλλα υπολογίζω 18-19 με την εμπειρία μου) συμπαθητικό πρόσωπο, τεράστια κωλαρα στα όρια της κυτταρίτιδας και μπουταρες που στο ενα εχει ενα τεραστιο καινούργιο τατου. Στ κορμο ειναι λεπτη και εχει μικρα νεανικα βυζάκια, πραγμα που κανει τη κωλαρα να φαινεται ακομα μεγαλυτερη.
Η τσατσα ανακοινώνει πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικο και τελιωμα στο σωμα.
Στο δωματιο μπηκε με χαμογελο και ευγένεια, κουλ με το χρονο (ισως βηθησε οτι υπηρχε νεκρα στη περιοχη μεσημεριάτικα).
Ξερει πολυ ελάχιστα ελληνικά αλλα προσπαθει να μαθει, και η συνεννόηση δεν εναι δυσκολη, τα πιανει γενικα τα νοηματα. Ειναι ρουμανοφωνη αρα η απο Ρουμανια ή απο Μολδαβια η καταγωγη της.
Ξεκίνησα με χουφτωμα στη κωλαρα της στα ορθια, και με φιλακια στο κορμι τα βυζακια και στο λαιμο. Εκανα απόπειρα για γλωσσόφιλα μια τεχνη την εχω γενικα Έρωτας , που ομως εμειναν στα επιφανειακά στα χειλη σε αυτη τη φαση απο τη μερια της κοπελας.
Προσπαθησα να διακρίνω αν ηταν καλη ιδεα να κανω ενα γλειφομουνι αλλα η καθαριοτητα δεν ειναι δυνατο σημειο της Λαουρας και δε το επιχείρησα. Δε λεω οτι ειναι βρωμιαρα ομως γενικα το σωμα της ηταν υδρομενο και στεγνομενο χωρις φρεσκαρισμα, πραγμα που εκανε την επιδερμιδα λιγο κολλώδη και το μουνακι ισως ειχε αυτη τη νεανικη ελαφρια μυρωδιά της απλυσιας που εχουν συνηθως τα κοριτσια στην ηλικια της, πραγμα που προσωπικα δε μου αρεσει αλλα αλλοι καυλωνουν με αυτο. Το μουνακι της με τη βαθια μουνοχαραδρα ευκολα υγραθηκε ομως με τις περιποιησεις μου πραγμα που διαπιστοσα με τα δαχτυλα μου μεχρι να μου ζητησει ευγενικα να μη δαχτυλιαζω.
Καυλωσα με αυτο το χαμουρεμα και ζητησα να περασει προφυλακτικο και να κατσει επανω μου χωρις πιπα, πραγμα που εκανε με ευχαρίστηση και αισθησιακά καθησε πανω στο πολυ σκληρο καυλι μου με μορφασμούς ηδονης και μικρες καυλες ικανοποίησης. Εγω απολαμβανα το συνολο του κορμιου της με τα χερια μου.
Γενικα δε βιαζεται η κοπελα και μονο μετα απο προτροπη μου αλλάξαμε σταση προς ιεραποστολικο. Εκει κοιταγα τα ματια της και τη καρφωσα δυνατα και παρατηρωντας να το απολαμβανει "επιτέθηκα" για παθιασμενα γλωσσοφιλα που συνεχιστήκαν για πολυ ωρα μεχρι που τελισωσα μεσα της με την υποψια οτι και αυτη τελιωσε μαζι μου. Εμεινε στο κρεβατι σαν ανακουφισμενη να γλωσσοφιλιαζομαστε κανα δυο λεπτα αφου ειχα τελιωσει.
Μου αρεσε πολυ αυτο το τελευταιο, δε το κρυβω. Με τη κοπελα ειναι φανερο οτι ειχαμε χημεια. Ομως δεν εγγυούμαι οτι με ολους θα ειναι ετσι λογο του απειρου και νεαρου της ηλικιας.
Βαθμος συμμετοχης 9,και σχεση αποδοσης/τιμης 10 για μενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Djole77, diaithil1975 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2017
Διαφωνώ πλήρως ότι η Λάουρα είναι λευκόσαρκη. Ρουμάνα είναι και μάλιστα γυφτορουμάνα. Έχει όλα τα σωματικά χαρακτηριστικά γυφτορουμάνας. Δεν το αναφέρω ως αρνητικό, αλλά διαπιστωτικά.
13 Ιουνίου, 2017
Μάλλον αλλη Λαουρα λες, αυτη ειναι κατάλευκη.
σσ στη Ρουμανία ζουν 20μυρια άνθρωποι εκ των οποίων μόλις το 8% ειναι τσιγγάνοι. Οι λευκοί Ρουμάνοι λενε τα μαθηματικά μου πως είναι περισσότεροι απο τους Έλληνες σε ολη τη γη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2