Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η πρώτη σκεψη μου χτες ηταν να μην γραψω κατι για την Μαρινα γιατι εχει πολλες κριτικες οποτε δεν θα μπορουσα να πω κατι καινουργιο. Όμως μετα σκεφτηκα ότι αυτό είναι αδικια όταν περνας καλα οποτε παμε

Εμφανιση
Διαβαζοντας τι εχουν γραψει οι φιλοι στα 2 site ειχα παρει αποφαση ότι θα δω την γυναικα γαριδα. Μετριο προσωπο και καλο σωμα όμως εκανα λαθος. Ναι αν συγκρινεις την Μαρινα με ολες τις σλαβες που ερχονται τοτε δεν θα σου αρεσει. Αν όμως την συγκρίνεις με της γυναικες στην μεσογειο τοτε την λες ομορφη. Το υψος φυσικα είναι αυτό που λενε αλλα το σωμα είναι μια χαρα και καλυτερο από τις φωτο.

Σερβις
Εγω προσωπικα την βαζω στα τοπ 3 που εχω συναντήσει. Ευχαριστη μπορεις να μιλησεις, πιπα όπως την θες, σεξ σε οποια σταση θες, γλωσσοφιλα και γενικα μια ευχαριστη αισθηση που σε φτιαχνει.

Επιλογος
Φιλε αναγνωστη αν εχεις κουραστεί να ριχνεις ένα ζαρι για την εμφανιση ( Photoshop) και άλλο ένα για το service τοτε η μαρινα είναι Must. Η τιμη είναι ότι καλυτερο μπορεις να βρεις για αυτό που παιρνεις! Για μενα τελος οι δοκιμες σε virtual γκομενες γιατι απλα δεν αξιζει. Αν θα ξανοδοκιμασω με την Μαρινα. Καλα εννοείται πως ναι.


ΥΓ 1: Η γενικη βαθμολογια της στο 6,2 είναι τελειος λαθος!!!!!!!!!
ΥΓ 2: Το είναι κατι λαικα είναι το τραγουδι που επαιζε όταν εφυγε και παρολο που δεν εχω στις playlist μου κανενα ελληνικο εκεινη την στιγμη ηταν πραγματικα το τραγουδι που κόλλαγε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
363
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, doc_lin, malkotto_94 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2017
Ωραίος συμπαίχτη!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1