Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κοπέλα είναι μεταξύ 26-28 ετών η οποία εδώ και κάποιους μήνες βρίσκεται στην Αθήνα και στον συγκεκριμένο στίβο μάχης. Μου είπε ότι είναι από την Πρέβεζα. Όσο είναι αυτή από την Πρέβεζα, άλλο τόσο είμαι και εγώ (για να σας βοηθήσω εγώ δεν είμαι από την Πρέβεζα)Μεγάλο χαμόγελο. Κινηθείτε γύρω στα 250km βόρεια και θα φτάσετε στην χώρα καταγωγής της…

Οι photos δείχνουν ακριβώς τι θα συναντήσετε όσον αφορά το σώμα. Αδύνατη, ωραίο στήθος με ρώγα κάγκελο και πολύ ωραίο στητό και πεταχτό κωλαράκι. Έχει ωραία μάτια αλλά και λίγο άγριο πρόσωπο. Εμένα με φτιάχνουν αυτά (βγάζουν μια προστυχιά Ναι!), για άλλους μπορεί να είναι μέτριο. Ύψος 1.55, το πολύ.

Ήρθε ντυμένη με μαύρο καλοκαιρινό mini φόρεμα και 12ποντά πέδιλα. Περιποιημένα άκρα και καθαριότητα σε όλα OK. Η συμπεριφορά της καθ’ όλη την διάρκεια της συνάντησης ήταν πάρα πολύ καλή. Δεκτική και φιλική, με χαμόγελο και καλή διάθεση. Μιλάει κανονικά Ελληνικά (είπαμε από την Πρέβεζα Μεγάλο χαμόγελο).

Στον αγώνα : Full γλωσσόφιλα και γλείψιμο από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Πίπα με συνεχόμενες προσπάθειες για dt, μέχρι δακρύων. Το παλεύει μέχρι εκεί που δεν παίρνει. Πολύ καλό γλείψιμο της γύρω περιοχής. Στο sex, πολύ καλή συμμετοχή με τρελή διάθεση. Ακολουθεί παντού, σε ότι στάση θέλετε, με τρελή όρεξη. Δεν μπορεί να οδηγήσει (εγώ πιστεύω ότι δεν γουστάρει κιόλας) αλλά πάει όπου την πάτε χωρίς καμιά αντίρρηση και ζητάει δυνατή και σκληρή μεταχείριση. Πολύ καλή αίσθηση στο πρωκτικό, με συμμετοχή στα κόκκινα. Δάχτυλα παντού, απροβλημάτιστα.

Συμπερασματικά : Τίμιας εμφάνισης spinner (κοινώς κοντοπούτανο) με πολύ καλή συμπεριφορά και συμμετοχή. Σίγουρα μπορεί να ανταπεξέλθει σε gfe φάση αλλά έτσι ουσιαστικά την χαραμίζετε Γερο-μύστης. Είναι για δυνατή χρήση…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
87
Likes:
12.963
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, Constantinos27, delipas και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2017
Ναι! spinner (κοινώς κοντοπούτανο) Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο με πέθανες στο γέλιο. Ακριβό το spinner σου !
12 Ιουνίου, 2017
Το εάν μια κοπέλα σου εμπιστευτεί κάποια προσωπικα στοιχεια και σε πας και τα αμολάς αυτο σιγουρα δεν ειναι εξυπνάδα.
Το εαν ειναι απο Πρέβεζα η απο Αλβανία δεν ενδιαφέρει και πολυ. Σημασία εχει να περνάμε καλα.
13 Ιουνίου, 2017
@polax: Δεν ξέρω (και δεν με νοιάζει) τι κάνεις εσύ, εγώ πάντως όταν γνωρίζω μια κοπέλα από τα πρώτα που την ρωτάω (για να σπάσω τον πάγο) είναι από που είναι. Αν για σένα αυτό είναι προσωπικό δεδομένο...
Επίσης, αν διάβασες την κριτική, πρέπει να κατάλαβες ότι και για μένα δεν παίζει ρόλο από που είναι.
Το αν είμαι ή όχι έξυπνος, σίγουρα δεν είσαι ο αρμόδιος να το κρίνει...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3