Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169638
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειρηνη μιλφ Ρουμανα γυρω στα 45,κοκκινομαλλα πλεον με κοντο καρε,μικρο βυζακι και κωλαρα για πολλα χαστουκια.Για οσους δε την ξερουν δηλαδη γιατι πλεον ειναι απο τις παλιοτερες που δουλευουν και μια απο τις δικες μου αγαπημενες ολα αυτα τα χρονια με δυνατο της σημειο το πρωκτικο σεξ.Θα λεγαμε οτι ειναι μαλλον η βασιλισσα του κωλου εδω και χρονια...
80ε για κωλαρακι με 69 και γυμνο τσιμπουκι κλπ

Γδυθηκε και εκατσε πανω στον πουτσο μου,ειπαμε κανα δυο κουβεντες και αρχισε το χαμουρεμα με γλωσσοφιλα,αγκαλιες,γλειψιματα στις ρωγες,απο πισω αρχισα να τη βαζω λιγο κωλοδαχτυλο...κατηφορισε στον πουτσο μου και μου εκανε μια δυνατη πιπα με βαθια μπουκωματα πανω κατω χωρις καθολου ανασα.Εγλειψε και τα αρχιδια απο χαμηλα και μετα γυρισε σε 69 οπου περιποιηθηκα κι εγω το ομορφο μουνακι και την σουφρα της.
Την εστησα απο κατω οπου καναμε το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο σε μουνι και κωλο,λιγο γλειφομουνι ακομα και περναμε στο κυριως θεμα...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου κουνηθηκε γρηγορα πανω κατω και τον επαιρνε ολον μεσα ενω εσκυβε ενδιαμεσα για γλωσσοφιλα...μετα γυρισε με πλατη σε μενα και τα χερια της να ακουμπανε στο κρεβατι μπροστα,μου κουνουσε την κωλαρα της πανω στον πουτσο και της εχωνα ολον τον αντιχειρα μες τη σουφρα.
Μετα επειδη της αρεσει να κοιτιεται στον καθρεφτη πηγαμε μπροστα στον καθρεφτη και τη γαμησα στα ορθια και καπου εκει καυλωσα για τα καλα οποτε την σηκωσα αγκαλια κολλημενη πανω μου την επιασα σφιχτα απο τον κωλο και τη γαμουσα στον αερα χωρις να παταει κατω.

Κουραστηκα ομως ετσι,ξαπλωσα στο κρεβατι να χαλαρωσω και αυτη ηρθε πλαϊ μου και μου εγλειφε τις ρωγες και μου επαιζε τον πουτσο και μολις πηρα τα πανω μου παλι στηθηκε στα 4,λιγο φτυσιδι στη σουφρα και ολος μεσα με τη μια...αρχικα πονεσε και τραβηχτηκε μπροστα αλλα σιγα σιγα ανοιξε ο κωλος της και ανεβαζε αυτη σταθερα ρυθμο ωσπου τον επαιρνε ολον μεσα και γουσταρε.Τη γαμησα αρκετη ωρα ετσι με σφαλιαρες στα κωλομαγουλα και χουφτωμα τα βυζια της απο μπροστα ωσπου ανεβασα ρυθμο και εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες μες το κωλαντερο της.
Λιγη κουβεντουλα ακομα για γενικα θεματα και αποχωρησε...

Συμπερασμα...σταθερη αξία εδω και χρονια στην πρωινή βάρδια,ακουραστη εργατρια του σεξ,εμπειρια που διαθετουν λιγες κοπελες,πολυ χαλαρη με το χρονο και ορεξη να τη σκιζεις απο τον κωλο οσο θες.Ε ειναι πολυ γνωστη η Ειρηνη πλεον τα'χουμε γράψει 100 φορες οποτε δε χρειαζεται κατι αλλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alladalla, kassler, dimmits και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2017
από την μεση και κατω είναι ποιημα, στην πλατη ψηλα είναι τιγκα στις κρεατοελιες πως την παλευεις? η ιδια γιατι δεν παει να τις βγαλει τοσα λεφτα κοναμαει. ξερει να κουνιεται και να γλειφει οντως.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
12 Ιουνίου, 2017
απο τον τιτλο και χωρις να εχω διαβασει απο ποιον ειναι η κριτικη ,λεω ετσι γραφει μονο ενας χαχα
13 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3