Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ωθουμενος απ την υπερτατη φαντασιωση για παρτυ με ουζα, και βλεποντας πως το συγκεκριμενο μαγαζι προσφερει, κατα τα λεγομενα πολλων εδω μεσα, "υπηρεσιες στουντιο σε τιμη μπουρδελου", κατεληξα εδω.
Μπαινω μεσα, η τσατσα που παρουσιαζει την Χριστινα και τη Laura, και τα 2 πηδησιμα μωρα. Με ενημερωνει για το προγραμμα των 30ευρω και με τις 2 (+λεσβιακο) και περναω στο δωματιο. Το ντουζ βρωμικο, διχως να χει καθαριστει απ τον προηγουμενο (μπορει και προηγουμενους), το ακουστικο ξεχαρβαλωμενο, μου βγαλε την πιστη να το στερεωσω καθως υπηρχε διαρροη.
Πριν καν προλαβω να λουστω ερχονται μεσα οι κοπελες, περασμα σκουφακι και με ξεκιναει στοματικο η Χριστινα. Παω να τον δωσω πιπα στην Laura και μου λενε α δε γινεται για λογους υγειας πρεπει ν αλλαξουμε προφυλακτικο, δεν μοιραζομαστε. Δε γαμιεται λεω, με συνεχιζει η χριστινα και πανω στην καυλα μου παω να τον δωσω στην αλλη και στριγκλιζει και μου κανει "Τι δεν καταλαβαινεις; Σου πα πρεπει ν αλλαξει". Το καταπινω κι αυτο.. Μαλακία
Αρχιζω να παιρνω την χριστινα (με μηδενικη συμμετοχη της) και μετα απο λιγο γυρναω στην Laura. Ενω την ειχα στα 4 εγινε πληρης διεισδυση και μου φωναξε "Μην μπαινεις ολος". Την γυρναω ιεραποστολικο και σε μια φαση που επιταχυνα παταει μια στριγκλια "Δεν εισαι εδω για να μας πονεσεις! Ενταξει; Χαλαρωσε!". Ριχνω γαμωσταυριδια μεσα μου και λεω αντε χυσε, σκουπισε, φυγε. Τελειωνω κι ενω γυρναω να πεταξω το προφυλακτικο στα σκουπιδια, οι τυπισσες κλεινουν την πορτα και φευγουν χωρις να πουν κουβεντα. Μαλακία
Μιλαμε για πρωτοφανη σκηνικα μαγκες. Οι γκομενες στραβωμενες σαν αναποδα γαμωτα. Το πιο τραγελαφικο ηταν οτι κατα τη διαρκεια του σεξ, η μοναδικη συμμετοχη αυτης που καθοταν ηταν να δινει χαδακια σε μενα και στην αλλη σαν υαλοκαθαριστηρας στη 2η σκαλα που εχει glitcharei για 5 λεπτα συνεχομενα στο ιδιο σημειο.
Για να καταληξω, πολλα ακυρα στο μαγαζακι μαγκες, απαραδεκτη συμπεριφορα και να σιχενεσαι να ακουμπησεις τον χωρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Laura
Nikoklis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
315
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Djole77, παλαιμαχος, numpas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2017
Χάλασε το μαγαζί φίλε μου...μακριά!.. Λύπη
12 Ιουνίου, 2017
Συναγωνιστη την πατησα κι εγω χθες παιρνοντας αυτο το ρουμανικο κομοδινο με τα κρεμασμενα βυζια που λεγεται Χριστινα και πεταξα τα λεφτα μου!! Μια απο τα ιδια και για το ντουζ!! Μακρια κι αλαργα απο αυτο το μαγαζι!!!
13 Ιουνίου, 2017
Κοιτα να δεις συναγωνιστη το οτι αλλαζουν προφυλακτικο ειναι καθαρα θεμα υγιεινης των κοριτσιων και οκ μπορει να το καταλαβει καποιος
το οτι δεν καναν το παιχνιδι που επρεπε αυτο μαλλον δειχνει οτι εξαναγκαζονται να το κανουν οποτε γιαυτο και αυτη η συμπεριφορα
μου εχει τυχει και εμενα παλι καλα που μας ενημερωσες για να γλυτωσει και κανενας αλλος την τραγωδια που μολις προανεφερες
14 Ιουνίου, 2017
Είναι θεοβρώμικο το φτηνό στούντιο και πολύ σωστά αναφέρεται από πολλούς συναγωνιστές ότι
πρέπει να το αποφεύγουμε. Κρίμα γιατί παλιότερα ήταν πιο ακριβό αλλά πιο καθαρό.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4