Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 296151
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άψογη σε όλα!!!

Να αρχίσω τη κριτική μου απορώντας πως έχουν γραφτεί τόσο λίγες κριτικές για αυτή τη κοπέλα. Η κοπέλα είναι άψογη σε όλους τους τομείς και η καλύτερη by far απ’όσα κορίτσια έχω πάει με αυτό το επάγγελμα (και έχω πάει με τη Πένυ από Βριλησσού κ την Αλίνα που της θεωρώ επίσης άψογες).

Από εμφάνιση είναι γύρω στο 1.64, λεπτούλα, μαύρα μαλλιά, ωραία περιποιημένα χέρια πόδια και καταγωγή από Ρουμανία. Περίπου 22 χρονών.
Πολύ γλυκιά και χαμογελαστή και σε κερδίζει αμέσως με το σαλονάρισμα της.
Στο κρεββάτι πολύ δυνατή. Έρχεται με χαμόγελο, ρωτάει για σένα (μιλάει ελληνικά μέτρια αλλά τα αγγλικά της είναι σε πολύ καλό επίπεδο). Έχω πάει 3 φορές μαζί της και τη τελευταία φορά τη κράτησα για 30 λεπτά. Θα σας πω για τη τελευταία συνάντηση που ήταν πριν 1 βδομάδα βραδινή βάρδια.

Μπαίνω μέσα, κάνω ντουσάκι κ μετά από λίγο έρχεται αυτή. Μου σκάει ένα παθιασμένο γλωσσόφιλο με ρωτάει τι κάνω και σιγά σιγά αρχίζω να τη γδύνω. Είναι θετική σε όλα, δε λέει σε τίποτα όχι και παίρνει πρωτοβουλία μόνη της αν την αφήσεις και στα φιλιά και στο σεξουαλικό. Κάποια στιγμή άρχισα να της φιλάω τα πατουσάκια και κατάλαβε πως είναι σημαντικό για εμένα για να καβλώσω και άρχισε να τα χρησιμοποιεί με πολύ περίτεχνο τρόπο. Στο σεξ θα την έλεγα περισσότερο γατούλα GFE φάση παρά PSE αλλά αν την αρχίσεις και σε ποιο άγριο ρυθμό θα προσαρμοστεί στο λεπτό. Στο τελείωμα ιεραποστολικό με εμένα να της φιλάω ταυτόχρονα τα πανέμορφα πατουσάκια της και κάποια στιγμή της λέω πως δεν αντέχω άλλο θέλω να τελειώσω. Αυτή αμέσως που τρίβει το πατουσάκι της στο πρόσωπό μου, βγάζει ταυτόχρονα το προφυλακτικό, μου αρπάζει το πούτσο μου και σε λίγο έρχεται το τέλος. Μου έκανε χαιδευτικά και παρατήρηση για τα χύσια μου πάνω της σε φάση ‘What is this?? κ άρχισε να τα τρύβει πάνω της. Λεπτομέρεια αλλά μου άρεσε. ;)

Γενικά παθιάρα γκόμενα, με όρεξη για δουλειά, κάνει τα πάντα να ευχαριστήσει τον πελάτη, επικοινωνιακή όσο δε πάει και με πολύ ωραία εμφάνιση. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα, τη κάνω στανταράκι και τη βάζω Τοπ στα σέρβις της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Πέγκυ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, fouxter, Reddotkilling και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2017
Που τελείωσες?
05 Ιουλίου, 2017
Στο σώμα της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2