Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
λοιπον παιδια εδω θα κανω ποιο πολυ κριτικη για το μαγαζι παρα για τις γκομενες που δουλευουν εκει , οι γκομενες ειναι απο μια χαρα εως σουπερ για 20 ευρο , το μαγαζι ρε μαγγες εχει κατι το κλεισουριαρικο , δεν ειμαι κλειστοφοβικος , αλλα συγουρα δεν αντεχω τον αερα της κλειρουρας , χωρις να μυριζει κατι ασχημο μοιαζει σα να μπαινω σε φωλια βρυκολακων , το αλλο αρνητικο ρε μαγγες η ντουζιερα η ακυρη που η πρεπει να κανεις ντουζ η να κανεις το χωρο κωλο για να μην ακουμπισεις ?? λιπει διακοσμηση γενικα απο τους τοιχους , τι να πω , σε μοναδα εντατικης θεραπειας εχει "διακοσμο" και οχι απλα βαμενους τοιχους , στα θετικα για να μη πει καποιος οτι ειμαι βαλτος , οταν ξαπλωνεις στο κρεβατι το υπερδιπλο ξεχνιεσαι , και η πετσετα χωρις μαλακτιο ( αν θελεις να γαμας και μετα τα 40 μακρυα απο καθε μαλκτικο ) αλλα τι να τη κανω ?? να τη βαλω κατω για τα νερα Χμμμ;

ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ , εχω παει συνολικα 3 φορες , 1 για διοπτευση και 2 καταθεσεις , και τις τρεις φορεσ η ιδια καταθληπτικη μουσικη , ΕΛΕΟΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΠΟ ΧΥΛΟΠΙΤΑ , αλλοι μπορει να θελουν να γαμισουν που ξερεις ?? βαλε κατι χαρουμενο η εστω τπτ για σεξ ηρθαμε οχι για βιασμο !! το ξαναλεω τα κοριτσια ειναι μια χαρα , ο χορος , ενω η προσπαθεια εχει γινει και καποια λεφτα εχουν πεσει δε λεω αλλα ειναι διαφορες λεπτομεριες που κανουν τη διαφορα , και θα μου πει καποιος με το δικιο του τραβα πισω στο μεταξι στη κατρουλιλα ρε σαπιομαγγα που σε χαλαει ο " διακοσμος" , κολωνου 11 και 30 εχεις παει εσυ να δεις που καλομαθε ο κωλος μου στο 10αρικο ?? αυτα

απο κοριτσια τη κλοκλο ( κλεοπατρα ) δοκιμασα οχι ασχημα αλλα δε ξετρελαθικα κιολας , η Κωνσταντινα ομως την ιδρωνει τη φανελα , και εχει και 4 βυζια , 2 τα κανονικα και αλλα 2 στη θεση του κωλου , ποιημα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, hana3671, Duke Nukem και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού