Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον τη τσουπρα την ειχα δει τη προηγουμενη βδομαδα και σα γιδι προτιμισα τη λαουρα , Σημερα πηγα σουμπιτος , καθομαι στο καναπε βγαινει εξω η τσατσαΡΑ Μεγάλο χαμόγελο , καλιμεριζομαστε και με θυμοταν ,
- πες μου οτι ειναι η κοπελα που ηταν τη προηγουμενη βδομαδα ??
- Αχχ και ποια ητανε η Σονια ?
- θα σε γελασω , κανω να περιγραψω ακουω τη πορτα να ανοιγει βγαινει εξω το μωρο μεσ τη τρελη χαρα , κορμαρα απ τη κορυφη μεχρι τα νυχια , πλερωνω και μπαινω στο δωματιο διπλα απ τους καναπεδες , αφου εκλισε η πορτα συνηδιτοποιω οτι ολα τα φωτα του δωματιου ειναι κοκκινα και μενα το τεχνιτο κοκκινο με ξενερωνει , αρχιζω να ανοιγοκλεινω ολους τους διακοπτες τπτ , η κοκκινο η σκοταδι , παω να βγω εξω και σκεφτομαι οτι τη τελευταια φορα που γαμισα σε " κοκκινο " δωματιο ητανε πριν το ευρο , τεσπα μη σας τα πριζω και σας με τα κολιματα μου αποφασιζω να γαμισω σε κοκκινο δωματιο και χωρις παραθυρο Ναι!

το γκομενακι εχει πισω συστημα πολυ δυνατο που δε προλαβα να τιμισω οπως θα ηθελα , απο τη πιπα προσπαθουσα να σκεφτομε ακυρα πραματα να μη χυσω , ουτε 16 χρονων τετοιες τεχνικες τεσπα , στο σεξ παιδια θυμιζει αρκετα την Αννα απο Φ136 στα νιατα της , λιγοτερο παθιαρα αλλα ποιο δοτικη χωρις ψευτιες και μαλακιες που η αννουλα τιγκαρε στο προγραμμα της με τα καιρο , διαβασα τις κριτικες εδω και ειναι τρεις οι πιθανοτητες , η μιλαμε για αλλη κοπελα ( μπαααα ) , η ειμαι πολυ ομορφος ( παιζει σοβαρα ) ή η κοπελα εχει φτιαξει πολυ σε υπηρεσιες ( το ποιο στανταρ απο τα τρια αλλα βαλε χ/2 για καλυψη ) , την επομενη θα δοκιμασω να σκασω με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα και θα σας πω αν ειχε διαφορα μες το δωματιο , στο μονο που θα συμφωνησω ειναι οτι τετοιες γκομενες δουλευουν κονσομανσιον να στα τρωνε απλα να τους πιανεις το κωλο , μονο οταν την ειδα να σηκωνετε απ το κρεβατι θυμιθυκα τη κωλαρα της και κανονικα την ειχα αρπαξει και ξεζουμισει στα φιλια αλλα το αφισα για αλλη φορα , μην ειναι και σημερα αν προλαβω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, topscorer

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
Εχει σκαμπανεβασματα τελευταια φορα μου τον καταγδαρε......ειμουν τυχερος που δεν εγινε μεγαλη ζημια....περασν 5 μερες να συνελθο....δεν θα την ξανατιμησο.....και προσεχε τυπε γιατι την ειχα παρη 5 φορες...την 6 μου την εκανε η κυρια!!!!
11 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχω ακομα 4-5 κανονακια δλδ Μεγάλο χαμόγελο θα το τερματισω ανετα μεχρι τοτε , δε πετας και μια κρητικη μιας και εχεις ποιο ολοκληρωμενη αποψη ?
S
Saltsadoros
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2