Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Call-Girls 8255
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλή συνενόηση με το γραφείο. Μια μικρή αργοπορία υπηρχε αλλα ενημερωθηκα εγκαιρα γι αυτη. Μολις ανοιξα την πορτα αντίκρυσα μια πολυ ομορφη ασιατισα. Γδυθηκε και μπηκε για ντουσακι. Είναι πετίτ κοπελα με μικρο βυζί ρόγα κάγκελο και ωραια πατουσακια ιδανικα για ποδολαγνεια.

Με πλακωσε στα γλωσσοφιλα και αφου μου τον εκανε καγκελο αρχισε να μου γλυφει με γρηγορο ρυθμο τον πουτσο. Οσο μου τον εγλυφε με κοιτουσε στα ματια. Έγλυψε και αρχιδια. Πρωτη σταση απο πανω με συνεχομενα γλωσσοφιλα που με καβλωναν πολυ. Δευτερη σταση πλαγιαστο. Βολευει πολυ και ο σωματοτυπος της. Εκει εγινε το πρωτο χυσιμο. Ντους και οι δυο. Δεν μπορουσα να περιμενω και πολυ και ξεκινημα δευτερου γυρου. Αφου με εγλυψε κανα δεκαλεπτο τη γυρισα στα 4 και αρχισα δυνατο γαμησι με τη Ζαννα να κρατιεται απο την ακρη του κρεβατιου και να γυρναει το κεφαλι της για να με κοιταξει. Δευτερη σταση ιεραποστολικο με το ενα πατουσακι να ειναι στο στομα μου για να το απολαυσω. Το τελος πλησιαζε αλλα δεν ηθελα να τελειωσω ακομα. Την εστησα στο ορθιο μποστα στον καθρεφτη οπου με τη θεα των δυο μας να γαμιομαστε σα σκυλια τελειωσα φωναζοντας. Καλη εμπειρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nobodyelsebutme, Djole77 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
τυπε η κοπελα ειναι καλη. ξερεις οτι ειναι μογγολα ομως δεν ειναι κατι κακο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1