Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπαίνοντας στον οίκο η τσατσά μου παρουσίασε την Ελληνίδα -κατά τα λεγόμενά της- Σίσυ...

Λεπτή (αλλά όχι σφικτή),
μαυρομάλλα (σγουρά πιασμένα κότσο),
μικρό βυζί (χωράει σε ποτήρι σαμπάνιας),
φορώντας ένα δικτυωτό στο ένα της πόδι (γάμπα-μπούτι) αλλά και ένα άλλο κοιλιά-βυζιά και κάτι πρασινοφωσφοριζέ κοθόρνους
με ύφος πονηρό όλο νάζι (κάπως μάγκικο αισθησιακό)
στριφογυρίζοντας στον στύλο του σαλονιού και κάτι οι καύλες (ευτυχώς δηλαδή) με έκαναν να περάσω....

Μπήκα στο δωμάτιο αριστερά του διαδρόμου, ζήτησα απτην τσατσά αν έχει κάποιο με καθρέφτες να με πάει :thinkingΛύπημου είπε όχι-αν έχει και δεν με πήγε μεγάλη της μαλακία ας επιβεβαιώσουν άλλοι συναγωνιστές),
είχε TV (που δεν έπαιζε) Χμμμ;
και από μόνη της προσφέρθηκε (τώρα δεν ξέρω αν είναι + ή -) να μου φέρει πετσέτα αν θέλω μπάνιο πριν-μετά.. Εδώ ένα μεγάλο (Χ) στην τσατσά γιατί θα έπρεπε να ελέγξει αν έχει ζεστό νερό (μιλάμε έμεινα στήλη άλατος μετά την συνεδρία που πήγα απλά να πλύνω τον π@ύτσο).... Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Επίσης σπαστικό μια κωλοπρασινόΜΥΓΑ στο δωμάτιο (αν και βράδυ) που μου έσπασε εξαρχής τα νεύρα αλλά και κάτι κωλοκούνουπα.... Μαλακία

Δυστυχώς όμως ΔΕΝ έμεινα ευχαριστημένος...ΛύπηΛύπηΛύπη

Ήρθς η Σίσυ στο δωμάτιο...(στην φάτσα κάποια μου θύμιζε...ίσως την Άντζυ από Φωκαίας που το γύρισε σε call girl στα 200αρικα)
Το μόνο + που της ζήτησα να βγάλει ότι φοράει και το έκανε αδιαμαρτήρητα (το μόνο)...
Αν και βέβαια δεν το έκανε με...τάξη και υγιεινή...γιατί βγάζοντας τα τα πέταξε κάτι στο πάτωμα όπως και το...ΒΡΑΚΙ της....Μαλακία

Της είπα να βγάλει τους κοθόρνους αλλά....ΔΕΝ....με γείωσε (εντωμεταξύ ένα τσακ ήταν δεν ήταν δα και κάτι δύσκολο, ούτε λουράκια τίποτα δεν είχε...ίσως είχε βρωμοπατούσες και ντράπηκε δεν ξέρω...για μένα φάουλ)

Σώμα λεπτό μεν, πλαδαρό δε, κάτι που με ξένισε αλλά το περισσότερο με χάλασε στο δέρμα της που όπως είπε και άλλος συναγωνιστής ήταν χάλια από παλιά ακμή. Ως μαυρομάλλα είχε αυτό το ξεροτσούκαλο δέρμα, το τραχύ, το μαυριδερό και το καθόλου απαλό σε υφή κάτι που δε μου άρεσε προσωπικά... Και το μουνί της είναι αυτό που λέμε "μαυρομούνα"

Είχε το ύφος το βαρύ το ναζιάρικο αλλά....προσπαθούσα να βρω κάτι να σώσω την κατάσταση....
Πεσμένο ο π@ύτσος και καλά μου φίλησε το στήθος (εδώ γελάμε....Κεφάλι σε τοίχο!) να σηκωθεί, μετά σε πεσμένο έβαλε καπότα (έδειξε να ξέρει...αν και ψιλοπεσμένος το έκανε με τεχνική στόματος και όχι ανοίγω το προφυλακτικό λες και είναι σελοφαν όπως οι περισσότερες) και ξεκίνησε μια πίπα βεντουζαριστή (το μόνο θετικό της συνεδρίας) που με ανέβασε βλέποντας τα χείλια της να βεντουζάρουν καλά...βέβαια...ούτε deep ούτε τίποτα...
με το ένα χέρι έπαιζε τον πούτσο με το στόμα-χείλια βεντούζαρε το κεφαλάκι...τι να πω ίσως την βρήκε μεγάλη και δεν μπορούσε όλο μέσα...??? δεν ξέρω... Όπως και να έχει κάπως καύλωσα...

Εδώ να συμπληρώσω πως ήταν άκαμπτη εντελώς... κάθετη σε μένα, 90 μοίρες το σώμα της και ενώ έκανα κινήσεις να δω λίγο κωλαράκι ... τίποτα αυτή... τραπεζάκι άκαμπτο τελείως...

Από μόνη της σταμάτησε την πίπα (χωρίς να της πω) για να την γαμήσω λέγοντας μου το κλασσικό "έλα", της είπα να γυρίσει στα 4 και με τόνους κρεμά που είχε βάλει (μέσα στο μουνί, όχι απέξω) τη γάμησα με τα πόδια μου στο κρεβάτι τσόντα φάση, προσπάθησα πριν το τέλος να την φέρω μπρούμιτα (έσκυψε αλλά και πάλι χάλια στάση) ε και ευτυχώς είχα καύλες και τέλειωσα...

Ντύθηκε και έφυγε σαν σίφουνας....Και μετά πήγα ντουζιέρα και έφαγα και από εκεί το γείωμα του...παγωμένου νερού...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Βγήκα, η τσατσά αρκέστηκε σε ένα απλό καληνύχτα όντας μέσα στο καμαράκι και γεια σας..

Δυστυχώς στην 15χρονη πορεία μου στους οίκους (σίγουρα αυξάνονται οι απαιτήσεις αναλογικά και με τα χρόνια) είναι μια συνεδρία που ήδη... ξεχάστηκε και -κάπως- αποδείχθηκε για άλλη μια φορά πως... δύσκολα πετυχαίνεις Ελληνίδα με καλή περιποίηση....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Σίσυ
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Djole77, serafin, hana3671 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
Μακριά από Ελληνίδες τάνες φίλε μου...σχεδόν πάντοτε σε ξενερώνουν...όσο για το ντους στο συγκεκριμένο οίκο είτε αποκτάς εγκαύματα πρώτου βαθμού είτε παγώνεις...και στις δύο περιπτώσεις είσαι για γιατρό μετά! Καπέλο
12 Ιουνίου, 2017
σωστός....Ναι!
12 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστη, την πρωτη και τελευταια φορα που επισκεφτηκα το εν λογω ιδρυμα, μονο καυτο νερο για εγκαυματα 1ου βαθμου εβγαινε απο το ντουζ. Περα απο αυτο, μου εμεινε το τηλεφωνο του ντουζ στο χερι!! Πολυ προχωρημενο μαγαζι!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3