Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ποτέ δεν τη είχα στα υπόψην μου την κοντή, ειδικά διαβάζοντας όλες τις κριτικές της στο παρελθόν είχα σχηματήσει αρνητική άποψη για το συγκεκριμένο κοντοπούτανο.
Ακόμα δεν μπορώ να θυμηθώ πόσες φορές έχει έρθει και πόσα γραφεία έχει αλλάξει, για μένα καθόλου ενθαρυντικό σημάδι για το τί θα προσφέρει η κοπέλα όταν τη συναντήσεις.
Αποφάσισα όμως να δοκιμάσω και σίγουρα δεν το μετάνιωσα.
Μάλλον έχει αλλάξει μυαλά η νεαρά, ή δεν ξέρω, την πέτυχα ορεξάτη ή high Ντροπή ή είχε καύλες να γαμηθεί, αλλά μπορώ να πω πως ήταν από τις πλέον επιτυχημένες συνευρέσεις μου με εργαζόμενη, έχει και τον σωματότυπο που προσωπικά εμένα με κάνει να χάνω τα λογικά μου εκείνη τη στιγμή...Γλώσσα. Μικρό βυζάκι όμως αλλά όταν δεις το μαυρισμένο κωλαράκι της τα προσπερνάς όλα....
Βγαίνοντας από το μπάνιο με περίμενε γυμνή και χόρευε μπροστά στον καθρεύτη τουρλώνωντας επιδεικτικά αυτό το απίστευτο κωλαράκι....η πετσέτα λύθηκε από τη μέση μου αλλά δεν έπεσε, κάπου σκάλωσε και κρεμόταν...Σπασίκλας
Το μικρό το σηκώνεις με το ένα χέρι, το αγκαλιάζεις, το κάνεις ότι θες, το προσωπάκι της χωράει στη μια παλάμη σου...Βαθειά γλωσσόφιλα και τρομερή όρεξη να γαμηθεί. Το μόνο αρνητικό που πραγματικά δεν το έχει με τίποτα είναι η πίπα....μηδέν λέμε, ίσως να φταίει ότι είναι μικροσκοπική και την ζορίζουν ακόμα και οι φυσιολογικοί ανατομικά γαμήκουλες όπως η αφεντιά μου...
Δυστυχώς το κωλαράκι είναι εκτός μενού πλέον, αλλά όλα τα άλλα που θεωρούμε δεδομένα για τα λεφτά που δίνουμε τα παρέχει με χαμόγελο και όρεξη.
Τελείωμα στο στοματάκι της, έπεσε στα γόνατα, έβγαλε και τη γλωσσίτσα έξω και τα πήρε μια χαρά.

Το πονηρό κοντοπούτανο πλέον έχει πιάσει το νόημα και ξέρει πως να κάνει κάποιον να την θέλει συνέχεια, είναι πανέξυπνη και φαίνεται, πιστεύω πως πολλοί θα κάνουν επαναληπτικά ραντεβού μαζί της, εγώ όχι μέχρι να ξαναβάλει το κωλί στο μενού.Κουλ
Αυτά τα ολίγα.

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΜrKavlopoulos και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού