Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 213 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Σάββατο απόγευμα στις 18.35 , βόλτα στα σπιτάκια της Φυλής και της Φωκαίας , σήμερα ήταν η τέταρτη “απόπειρα” μου να δω αυτήν την Beauty τις δύο εβδομάδες που δουλεύει μίας και στις προηγούμενες 3 φορές είχα πετύχει την Εμμανουέλα την γνωστή .
Ανέβηκα τις σκάλες και η υπηρεσία με τα γυαλιά μου είπε περίμενε σου έχω δύο κούκλες στο ύψος σου ... (όντως με τα τακούνια τους σχεδόν με έφταναν) πρώτη ήρθε στο σαλόνι η Τζένη η λεπτή κοπέλα με το 2.5άρι βυζί και τα μικρά τατού με φουλ πρόγραμμα , δεύτερη ήρθε στο σαλόνι η Beauty …μαυρούλα νταρντανοχοντρή , όλα πάνω της σε υπερθετικό βαθμό ... χειλάρες , βυζάρες 3.5 σύν γεμάτες μπουτάρες κωλάρες , σφιχτή , το μαλλί διχρωμία και μικρούς κόμπους όπως και της Τζένης , πρόγραμμα τα πάντα εκτός κώλου ανακοίνωσε η τσατσα(βέβαια μέσα 69 και γλωσσόφιλα δεν άφησε).
Γνωστή η αδυναμία μου στις μαυρούλες μου και ας τρώω τις περισσότερες φορές φόλες... πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μετά από κάνα 5λέπτο ήρθε στο δωμάτιο με ρώτησε τι κάνω στα ελληνικά αλλά στην συνέχεια πέρα από κάποιες λέξεις η συζητήσεις μας ήταν στα αγγλικά. Αφού άφησε στο κρεβάτι μωρομάντιλα , τζελ και προφυλακτικό πήγε δίπλα στο μπάνιο και πλύθηκε και ξανάρθε. Είπε ότι είναι από την Γκάνα και ότι ζει στην Ελλάδα ενάμιση μήνα τώρα , σε ερώτησε μου πόσο χρονών είναι είπε το κλασσικό πόσο που με κάνεις , γέλασα και τις είπα ότι με τις μαύρες γυναίκες και άντρες η ηλικία είναι σχετική...γέλασε και απάντησε ότι είναι 26 ετών. Έβγαλε το κάτω εσώρουχο και το στηθόδεσμο και άρχισα να χουφτώνω μην ξέροντας από που να αρχίσω ...είχε μείνει μόνο με μια αλυσίδα στην μέση ενώ τα τακούνια της δεν τα έβγαλε καθόλου . Αφού ευχαριστήθηκα χούφτωμα την έστησα στα τέσσερα να δω την κωλάρα της , έσκυψα από πίσω της να την γλύψω αλλά μου είπε ότι μόνο να κοιτάω...άρχισε να κουνάει την κωλάρα της και να χουφτώνει τις βυζάρες της . Αν και δεν με είχε γλύψει κάν μου είχε γίνει τούμπανο , την πλησίασα έβαλα τον πούτσο μου ανάμεσα στα κωλομέρια της και τον έτριβα , αυτή γελούσε και εξακολουθούσε να κουνάει την κωλάρα της . Δεν βιαζόταν καθόλου αν και ήταν αρκετά κουρασμένη...
Ξάπλωσα , με ρώτησε αν θέλω τσιμπούκι με προφυλακτικό ή όχι , της απάντησα χωρίς , ενώ στο πρόσωπο της φάνηκε ότι δεν της αρέσει δεν είπε τίποτα . Πήρε 3-4 μωρομάντιλα και άρχισε να καθαρίζει πάρα μα πάρα πολύ σχολαστικά τόσο τον πούτσο μου όσο και τα αρχίδια μου , με ρώτησε αν πονάω , ζήτησε συγνώμη αλλά συνέχισε ότι πρέπει να με καθαρίσει όσο πιο βαθιά γίνεται γιατί στην συνέχεια θα με φάει...
Τούρλωσε την κωλάρα της , έπιασε τον πούτσο μου και με τα δύο χέρια της και αρχικά έγλυφε τον πούτσο μου με την γλώσσα της και στην συνέχεια τον πήρε στο στόμα της , η πίπα της γενικά καλή αν και δεν τον παίρνει βαθιά μέσα έγλυψε για αρκετή ώρα , της ρώτησα αν μπορούμε να γυρίζουμε κάθετα στο κρεβάτι για να βλέπω την κωλάρα της στον καθρέπτη και το έκανε πολύ πρόθυμα ...
Την έβαλα να γυρίσει ανάσκελα , ανέβηκα πάνω της και της έδωσα τον πούτσο μου στα βυζιά της με βυζομαλάκισε για λίγο και μου πέρασε το προφυλακτικό. Αφού έβαλε η αλήθεια είναι μια αρκετή δόση από τζελ την πήρα αρχικά με αυτή να είναι ανάσκελα , σε δυνατούς ρυθμούς όπου δεν χαμπαριάζει τίποτα... Της είπα να γυρίσει και να στηθεί στα τέσσερα για να μπορώ να απολαύσω την κωλάρα της ... την γαμούσα και αυτή κοιτώντας μας από τον καθρέπτη ζούλαγε τα βυζιά της , της έριξα και κάνα δύο σκαμπίλια στα κωλομάγουλα της και γέλασε ...μετά από κάνα 5λέπτο της είπα ότι θέλω να τελειώσω στο στόμα της . Γύρισε και πήγε να πάρει τον πούτσο μου στο στόμα της , της είπα χωρίς προφυλακτικό , πάλι με τα λόγια δεν έφερε αντίδραση αλλά η εκφραστή της άλλα έλεγε... πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και με ρούφηξε μέχρι που έχυσα .
Σηκώθηκε αμέσως να πλυθεί , ενώ για πολύ ώρα καθάριζε το μουνί της με μωρομάντιλα , δεν έφευγε απο το δωμάτιο περίμενε να πλυθώ και να ντυθώ και όλη την ώρα ήταν ερωτήσεις , πώς λένε αυτό στα ελληνικά πώς λένε το άλλο ...Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 25 λεπτά αλλά καθαρός χρόνος για προκαταρκτικά και σέξ ήταν γύρω στο τέταρτο όλος ο άλλος χρόνος ήταν κουβέντες...Η τσατσα χτύπησε 3 φορές την πόρτα ή την φώναξε , οι δύο δικαιολογημένες η πρώτη ώμος σχεδόν χωρίς να έχει κλείσει δεκάλεπτο αδικαιολόγητη.... Μαυρούλα τούμπανο με καλή διάθεση αν και πάρα πολύ κουρασμένη (από διπλοβάρδια χθες την έφεραν πάλι για δουλεία από το πρωι...)έχει μανία με την καθαριότητα και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει , γενικά μια καλή συνεύρεση . Δεν θα έλεγα και για δεύτερη φορά μαζί της όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπιούτι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.614
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού