Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297342
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα, έχωντας όχι τόσο μεγάλη εμπειρία στο χώρο του αγοραίου έρωτα και μην έχωντας την οικονομική άνεση να δοκιμάζω φόλλες, έψαξα στο σαιτ για τα πιό δυνατά ονόματα στο χώρο που να υπερέχουν στον τομέα του pse. Το όνομα που εμφανίστηκε λοιπόν τις περισσότερες φορες ήταν αυτό της κατερίνας. Είσοδος στο εν λόγω ίδρυμα και μετά απο μια συντομη πασαρέλα του κόμματου, δίνω το καφέ χαρτονόμισμα στον ευγενέστατο κύριο στην υπηρεσία και περνάω στο δωμάτιο. Μην έχωντας ξαναπάει δεν ξέρω τι παίζει με τα υπόλοιπα δωμάτια, σε αυτά που μπηκα εγώ ολα ήταν πεντακάθαρα, σφραγισμένες παντόφλες και πετσέτα και τηλεόραση όπου έπαιζε random τσόντα, ενώ υπήρχε καθρεύτης απέναντι απ το κρεβάτι. Κάνω ντουζάκι και με το που τελειώνω μπαίνει μέσα το μανάρι. Χωρίς να θέλω να υπερβάλλω, θα πω τα εξής: η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει και μέχρι στιγμής, έχωντας δοκιμάσει τα περισσότερα δυνατά ονόματα των στούντιο πλην της μαντόννας μπορώ να πω πως ήταν η καλύτερη με διαφορά, για όποιον βέβαια δεν είναι αγαπούλης, δεν φάνηκε να ταιριάζει το μωρό σε αυτόν τον τομέα. Στα του αγώνα λοιπόν, μπαίνει μέσα, πάμε στο κρεβάτι αρχίζει τα φιλιά σε όλο μου το σώμα με το χέρι της να μου τον παίζει και αφου περιποίθηκα κι εγώ τα κανόνια της πέρασε προφυλακτικό και άρχισε την καλύτερη πίπα που εχω βιώσει ως τώρα, deepthroat με χτυπήματα στη γλώσσα και κάθε λίγο να το βγάζει να το φτύνει και να λέει τα δικα της, βρωμόλογα που με τον δικό της τρόπο τα κάνει να ανασταίνουν και νεκρούς. Συνέχεια με ιεραποστολικό όπου το μωρό έβαλε τα πόδια στους ώμους μου και αρχισα ένα όσο πιο βαθύ μπορούσα σφυροκόπημα με την κατερίνα να με τραβάει μέσα της. Συνέχεια στα 4, όπου έχω να σχολιασω το εξής, λένε οι περισσότεροι ότι το ατού της εν λόγω κοπέλας είναι τα βυζιά της, που δε λέω βυζάρες, αλλά αυτή η κωλάρα της και έτσι όπως στήνεται την πάει σε άλλο επίπεδο. Και στα 4 λοιπόν με δυνατούς ρυθμούς όπου ώντας άυπνος και κουρασμένος απορρούσα γιατί μπορούσα να συνεχίσω έτσι, με πολλά κωλοσκάμπηλα και τα βρωμόλογα της θεάς που είχα μπορστά μου να δίνουν και να παίρνουν. Της ζητάω να ανέβει πανω μου και πριν το κάνει που παίρνει για άλλη μια φορα πίπα και χωρίς να το έχω πληρώσει ή να της το ζητήσω να μου κάνει ισπανικό για λίγο στο οποίο ήταν τέλεια. Ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να χοροπηδάει δυνατά, υπήρξαν κάποια πεταχτα φιλιά, υποθέτω ότο με πελάτες που ξέρει καλύτερα είναι πολυ πιό ανετη. Το τέλος επήλθε στο στήθος της. Το μωρό έκανε ντουζάκι στο δωμάτιο, μιλήσαμε λίγο πρωτού φύγει. Γενικά μέχρι στιγμής η καλύτερη εμπειρία μου σε στούντιο με την κοπέλα να είναι άψογη σε όλα και μένα να μετανιώνω που δεν πήρα ισπανικο και 69, λάθος που δεν θα ξανασυμβεί την επόμενη φορά που εννοείται ότι θα υπάρξει. Οι βαθμολογίες είναι ενδεικτικές, μην έχωντας γράψει άλλη κριτική το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω παραπάνω, άλλο ένα δείγμα του πόσο ευχαριστημένος έμεινα με την κατερίνα που ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί της με το σάιτ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Kinky Κατερίνα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
56
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2017
"έχωντας όχι τόσο μεγάλη εμπειρία στο χώρο του αγοραίου έρωτα ", αλλά "εχωντας δοκιμάσει τα περισσότερα δυνατά ονόματα των στούντιο"
συγνώμη, αλλά κάτι δε στέκει σε αυτό Χμμμ; πως γκένεν αυτό!
14 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοώ πως δεν βγαίνω για τσάρκες και ψάξιμο πχ. , έχω πάει με 4-5 κοπέλες στοχευμένα λόγω πολύ καλών σχολίων στο σάιτ, όπως πχ η πένυ, ή η μαρίνα. Δεν το λές και εμπειρία αυτό. Απλά θέλω να πω πως έχω πάρει ορισμένες κοπέλες που θεωρούνται πολύ δυνατες μέσα στο δωμάτιο, όντως όμως δεν ήμουνα τόσο σαφής Money Mouth Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2