Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μην έχοντας ολοκληρώσει πρωτύτερα με την Νίκη και έχοντας αποθέματα αποφάσισα εντελώς έκτακτα πέραν του προγραμματισμού να δαπανήσω άλλο ένα εικοσάρικο για να δοκιμάσω και την Αλίνα.Η Αλίνα είναι η γνωστή μιλφ που έχει εργαστεί και στο Χωματιανού 11 ισόγειο. Κοντούλα,λεπτή,με μαλλιά ξανθά ελαφρώς σγουρά στο ύψος των ώμων της,λευκό δέρμα.Επιπρόσθετο κίνητρο προς δοκιμή της συγκεκριμένης κοπέλας ήταν και η προσθήκη στο πρόγραμμα της του ελεύθερου στοματικού πρόγραμμα που δεν έκανε όταν δούλευε στο άλλο μαγαζί που πρόσφερε κανονικό.
Η Αλίνα παρουσιάζεται στο σαλόνι,κάνοντας περιστροφικές κινήσεις στον στριποσωλήνα,χαμογελώντας ναζιάρικα και δείχνωντας τον κώλο της στους παρευρισκομένους υποψήφιους πελάτες.Έχει αποκτήσει αέρα και αυτοπεποίθηση όταν είχε πρωτοεμφανιστεί την θυμόμουν πιο συνεσταλμένη.
Πέρασα στο δωμάτιο και η Αλίνα κατέφθασε.Μιλάει κάποια Ελληνικά σπαστά. Την ρώτησα απο που είναι για να σπάσει ο πάγος και μου έσκασε ένα ναζιάρικο χαμόγελο λέγοντας μου απο Ρωσία.Προφανώς Μολδαβία θα ήθελε να πει αλλά ξεχάστηκε.
Τα προκαταρκτικά της περιλαμβάναν χάδια και αγκαλιές όρθιοι κια ξαπλωτοί, γλυψιματάκια σε λαιμό και αυτιά. Φιλάκια στο στόμα δεν έδωσε σε μένα η συγκεκριμένη.Της ξέκλεψα δύο τρια παροδικά στα χείλη αλλά δεν την είδα δεκτική.
Ήρθε στα πόδια μου και καθάρησε με μωρομάντηλο το πέος μου.Ορχεολειχία δεν παρέχει.Ξεκίνησε ένα τσιμπούκι απαλό,σχετικά υγρό με χρήση χεριού και άνευ κατόπιν υποδείξεως μου.Σχετικά καλής ηδονικότητας αλλά επιδέχεται βελτίωσης.Εγώ της χάιδευα το προσωπάκι της όσο με τσιμπουκώνε.
Όταν την γύρισα σε 69 άρχισα να γλύφω το μουνάκι της με αυτή να κάνει συσπάσεις του κόλπου της απο κάβλα και να κοντεύει να χύσει όσο με τσιμπούκωνε.Δεν αφέθηκε όμως στον οργασμό μόλις είδε ότι κοντεύει ,απήθωσε, φόρεσε την καπότα και με ρώτησε πωε θέλω.
Η πρώτη στάση ήταν με την Αλίνα καβάλα στον πούτσο μου να την γαμώ σηκώνοντας την σαν πούπουλο μιας και είναι ελαφριά η συγκεκριμένη κοπέλα,τραμπαλίζοντας την στο κοντάρι μου.Την έφερα πιο κοντά μου συνεχίζοντας να την γαμάω ενώ αυτή με έγλυφε σε λαιμό και αναστέναζε στα αυτιά μου.
Το ίδιο συνεργάσιμη ήταν και στις δύο επόμενες στάσεις του πισοκωλητού και του ιεραποστολικού.Στο πρώτο πήρε καλή θέση για να μπορώ να την γαμάω βαθιά και στο δεύτερο άνοιξε τα μπούτια της διάπλατα για να έχω πλήρη θέα και διείσδυση και να παίζω με την κλειτορίδα της.
Για φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το σώμα της έριξα μία δυνατή ριπή σπέρματος σε κοιλιά και στήθη.
Εν κατακλείδι μπορώ να πω ότι και η Αλίνα είναι καλή σε υπηρεσίες αλλά σίγουρα αυτές επιδέχονται βελτιώσεως καθώς δεν παρέχει ορχεολειχία,φιλιά στο στόμα και δεν κάνει τελειωτικό τσιμπούκι. Μπορώ ανεπιφύλακτα να την χαρακτηρίσω γλυκιά και ναζιάρα με έντονη διάθεση παιχνιδιου και σίγουρα συστήνεται η συγκεκριμένη για τους λάτρεις του gfe.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού