Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά απο ενημερώσεις συναγωνιστών για μία μιλφ Νίκη που εργάζεται στο μαγαζί αυτό, όσες φορές την αναζήτησα δεν κατέστη εφικτό να την εντοπίσω.Σήμερα στην πρωινή βάρδια επιτέλους την πέτυχα. Πρόκειται για κοπέλα απο Βουλγαρία κατά την δήλωση της,λεπτή,με όμορφο σώμα,μικρά στήθη με ρώγες μυτερές,ξανθά μαλλιά βαμμένα και μαύρα στην ρίζα,πιασμένα σε δύο κοτσιδάκια σαν μαθήτρια.Το πρόσωπο της είναι αρκετά τραχύ και φοράει έντονο make-up.
To πρόγραμμα που ανακοινώθηκε είναι τα πάντα πλην κώλου και αποφάσισα να την δοκιμάσω.Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο φουριόζα,τα Ελληνικά της είναι αρκετά καλά αν και σπαστά,έχει 1 μήνα στην χώρα μας και σε ερώτηση μου πως γίνεται και τα μιλάει καλά μου απάντησε ότι πριν εργαζόταν στην Κύπρο και για αυτό όποιος περάσει μαζί της θα το καταλάβει απο την χαρακτηριστική προφορά που έχει ενσωματώσει στην εκφορά του προφορικού της λόγου.
Όπως και η Βερόνικα έτσι και η Νίκη με κατεύθυνε στον νιπτήρα για να μου πλύνει το καβλωμένο πούτσο. Άρχισε να τον σαπουνίζει και να τον ξεπλένει με ζεστό νερό ενώ εγώ χούφτωνα το αδύνατο σώμα της,κάνοντας της κοπλιμέντα.Φορούσε ένα σέξυ κορμάκι σε σε στυλ λεοπάρδαλης.
Στις κινήσεις της Νίκης υπήρχε σχετική βιασύνη, φούρια θα έλεγα, κάτι που φάνηκε και στην συνέχεια της συνεύρεσης και θα το καταλογίσω στα αρνητικά.Μου είπε να ξαπλώσω αφαίρεσε το κορμάκι και άρχισε να γλύφει τις θηλές του στήθους μου.Την κατεύθυνα πιο πάνω στο λαιμό και στα αυτιά όπου το έπραξε πρόθυμα. Ανταλλάξαμε και λίγα φιλιά με γλώσσα τα οποία και στην συνέχεια δεν επαναλήφθηκαν μιας και η κοπέλα δεν ήταν δεκτική.
Η Νίκη μπήκε μπροστά στα πόδια μου για να μην πιάνω και πολλά και πήρε τον πούτσο στο στόμα της. Το τσιμπούκι της ήταν ικανοποιητικού βάθους, στεγνό όμως και όχι υγρό που μου αρέσει,με χρήση χεριού.Κατόπιν της απέσυρα τα χέρια και συνέχισε για λίγο χωρίς. Το τσιμπούκι της είναι απλά καλής ηδονικότητας εν συγκρίσει με την Βερόνικα που είναι εξπέρ. Μετά απο μόνη της πήρε την καπότα και εγώ έσπευσα να της προτείνω να μην βιάζεται και να γυρίσει σε στάση 69 να την γλύψω και εγώ και να συνεχίσουμε έτσι. Η Νίκη πήρε λοιπόν την κατάλληλη στάση και άρχισα να γλύφω την μουνάρα της η οποία και ήταν αρκετά στεγνή.Θετικό ότι δεν χρησιμοποίησε κρέμα.Μετά απο λίγο και χωρίς να της πω μου είπε να περάσουμε στο σεξ. Ορχεολειχία δεν παρέχει δυστυχώς.
Φόρεσε την καπότα επιδέξια και της είπα να καβαλήσει την πούτσα.Άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στην πούτσα μου,κατόπιν την έφερα πιο κοντά μου να με γλύφει και να αναστενάζει χαιδεύοντας τα ξανθά μαλλιά της με τα κοτσιδάκια σαν μαθήτρια.Συγκριτικά με την Βερόνικα πάντως ήταν λιγότερο θερμή και κάπως πιο άπειρη.
Η επόμενη στάση ήταν το πισοκωλητό.Την γαμούσα,βλέποντας την κωλοτρυπίδα της η οποία ήταν αρκετά δουλεμένη και την έτριβα αλλά δάχτυλο δεν με άφησε να βάλω.Να τονίσω ότι πρωκτικό δεν παρέχεται στο πρόγραμμα.Η στάση που είχε πάρει ήταν καλεί και δεχόταν βαθιές διεισδύσεις χωρίς να κλέβει.
Πριν καλά καλά συμπληρωθούν δέκα λεπτά εκεί γύρω στο οκτάλεπτο η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα.Η Νίκη μου είπε ότι πρέπει να τελειώσω. Στα αρνητικά αυτό και μάλλον πρέπει να γίνεται κατόπιν συννενόησης με την κοπέλα απότι κατάλαβα.Έτσι παραδόξως δεν πρόλαβα να την πάρω και στην ιεραποστολική στάση που ήθελα.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και της είπα να κάνουμε τελειωτικό τσιμπούκι.Την έφερα στο πλάι να χαιδεύω την μουνάρα της ενώ η Νίκη άρχισε με τα χείλια της να ρουφάει υγρά το πουτσοκέφαλο.Εγώ τον έπαιζα στα χείλη της.Γενικά ήταν ψυχρή και βιαστική γιατί ανά διαστήματα με ρώταγε αν τελειώνω κόβοντας με από την αυτοσυγκέντρωση. Γύρω στα 11 το πολύ 12 λέπτα συνεύρεσης και αφού η υπηρεσία την είχε ξανακαλέσει μου είπε ότι πρέπει να αποχωρήσει.Μάλιστα μου είπε ότι δεν μπορεί να δουλεύει εικοσάλεπτο σερί χωρίς να πληρώνεται. Πόσο μεγάλο φάουλ και αντιεπαγγελματικό είναι αυτό να το πει κοπέλα σε πελάτη και συνάμα να προσθέσω και πόσο αφελές γιατί δεν μπορεί να αντιληφθεί ότι μακροπρόθεσμα αυτή θα βγει χαμένη. Τελικά στην προκείμενη περίπτωση μήπως ο χρόνος δεν είναι χρήμα;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίκη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
Φολα εγω παντος δεν προκητε να πατησε σε δαυτηΘυμόςακου να πει σερι 20λεπτο τσαμπα? Αλλες γλυφουν αρχιδια με20αρικο!και για 15 20 αλλα και 30 λεπτα
12 Ιουνίου, 2017
Ψυχαναγκασμός.Τελικά τρως φόλες εσύ και γλυτώνεις εμάς.
Δ
Διαγόρας
06 Σεπτεμβρίου, 2017
Διαβασα μεγαλο αριθμο σχολιων.Συμπερανα οτι στον πλενει για να σου ροκανισει χρονο απ το 10λεπτο που θα πρεπε να χεις 15 λεπτα .Σκεφτεται η πορνη οτι ποσο θα προλαβει να μου τον βαλει απο πισω ; Κοιτα τι κολπα τελικα σκαρφιζονται.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3