Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαγια ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με ομορφο Σλαβικο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , λευκο δερμα , ωραιο στητο μεσαιο προς μεγαλο φυσικο στηθος , ψηλη σε αναστημα και σωμα με πιασηματα και ζουμερη κωλαρα.Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα με σταση 69.
Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη και ευδιαθετη κοπελα.Μιλαει τα βασικα Ελληνικα και μπορεις να συννενοηθεις.Αυτη εβγαλε το στρινγκακι της και αμεσως ορμηξε κατα πανω μου! Καλο ξεκινημα λεω απο μεσα μου...χαχα...Αυτη μου εγλυφε τον λαιμο και τα βυζακια μου και εγω χουφτωνα την ζουμερη της κωλαρα! Υστερα αρχισα να γλυφω με μανια τις βυζοτορπιλες της! Ειναι αρρωστεια οι βυζαρες της! Τις επιανα με τα δυο μου χερια και τις εγλυφα.Πηγα να βαλω και δαχτυλο στο μουνακι της αλλα αυτη ειχε κλεισμενα τα ποδια της.Υστερα αυτη μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ενταξει η πιπα της ειναι αδιαφορη και ρηχη.Ουσιαστικα μονο το κεφαλι της πουτσας εγλυφε.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι αλλα αυτη δεν μπορουσε να τον παρει καθολου βαθια.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.
Αυτη ηθελε να ανεβει απο πανω μου αλλα εγω την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω με μανια το ωραιο , λεπτο και ξυρισμενο της μουνακι.Την εγλυφα και αυτη εβγαζε αναστεναγμους καυλας! Εδειχνε να της αρεσει το γλυφομουνι.Την εγλυφα και εριχνα σαλια στη μουναρα της.Αυτη με κοιτουσε και επαιζε με τα μαλλια μου.Την εγλυφα και ταυτοχρονα επαιζα με τις βυζαρες της.Πηγα να βαλω και δαχτυλο στο μουνακι της αλλα αυτη δεν με αφησε.Δεν χορταινα να γλυφω την μουναρα της! Με αφησε να την γλυψω για πολυ ωρα.Μετα της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και εγλυφα τις βυζαρες της.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με το καυλιαρικο της προσωπο.Μου φανηκε σαν να μοιαζει στο προσωπο με την Γιαννα απο την ιδια αλυσιδα.Εχουν και τον ιδιο σωματοτυπο περιπου.Λετε να εχουν συγγενεια? Αυτη τραβουσε το σωμα της και κουνιοταν προς το μερος μου.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Ετσι οπως ηταν στημμενη στα τεσσερα της ξαναεγλυψα για λιγο το μουνακι της.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Την γαμουσα και χουφτωνα τα βυζια της.Της ειπα να κοιταει τον καθρεπτη.Αυτη αμεσως το επραξε.Γενικα οτι της ελεγα το εκανε.Ειναι υπακουο κοριτσι...χαχα...Την επιασα απο τα μαλλια και ανεβασα ρυθμο.Την γαμουσα δυνατα και τα πλατς πλουτς δυνανε και περνανε! Την γαμουσα και κοιτουσα τον καθρεπτη.Μετα απο αρκετο σφυροκοπημα αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Αυτη αρχισε να κοπανιεται προς τα πισω για να ξεστραγγισω τελειως.Η κοπελα φορεσε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.
Συνοψιζοντας , η Μαγια ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Βεβαια ειναι νταρντανα και δεν απευθυνεται σε λατρεις μοντελε κορμιων.Ειναι για αυτους που τους αρεσουν γυναικες με πιασηματα.Βεβαια στην εμφανιση της περα απο την καυλιαρικη φατσα ξεχωριζουν οι βυζοτορπιλες της.Αμεσως εκει πεφτει το ματι.Κανει προκαταρκτικα αρκετης διαρκειας.Η πιπα της ομως ειναι αδιαφορη και μετριας διαρκειας.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Τελειωτικο στα βυζια της ομως αρνηθηκε ευγενικα.Γενικα παντως ειναι μια υπακουη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να τον ικανοποιησει.Περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού