Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η εθνική έκανε το χρέος της και κατέβηκα να το γιορτάσω στη Φυλής. Καμια σχέση αλλά κάπως έπρεπε να αρχίσω ετσι;
Λοιπόν η Αντρεα ειναι ενα Ρουμανικο πιπινακι τροφαντο ζυμαρακι. Κατάλευκο μαλακο δερμα, μαύρα μαλια μακριά με φουντωτά, μεγάλα στήθη που ειναι λίγο πεσμένα λογο βάρους και συμπαθητικό πρόσωπο γεμάτο χαμόγελο. Η τσατσα ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα.
Μπηκα καυλωμένος και η κοπέλα δεν άργησε να έρθει και αυτη μίας και ειμουν ο πρώτος πελάτης της τρίτης βάρδιας αφου η ωρα ηταν ακριβως 12 τα μεσάνυχτα.
Με χαμόγελο και σπαστά ελληνικά χαζολογουσαμε μετα τετριμμένα "το κάνεις απο που εισαι" κτλ.
Την γδυθικε απο τα ομορφα μαυρα εσώρουχα και αρχιζα να πασπατευω τις βυζαρες της και τη κωλάρα της. Αυτη αρκέστηκε να χαμογελάει ισως απο αμηχανία. Μου ζητησε να ξαπλωσω και εκατσε πανω μου τραβωνταε ομως το πρόσωπο απο το δικο μου οταν είδε οτι παω να τη φιλισω. Μετα κατέβηκε και εκανε μια ακαποτη πιπα, αφου διαβεβαιωθηκε οτι θελω χωρις, οχι πολυ καλη γιατι της λείπει η τεχνική, αλλά προσπάθησε.
Την εβαλα στο ιεραποστολικό και εκει προσεξα οτι εχει πανεμορφα ματια, κάστανα γεματα ζωντάνια και νεανικότητα. Με καυλωσε πολυ αυτο το θεαμα. Εκανα προσπάθειες για γλωσσοφιλα αλλα μολις μετα απο πολύ προσπάθεια τα καταφερα, οταν αφέθηκε στο δυνατό ξέσκισμα που της εκανα.
Τελείωσα αφου εβγαλα τη καποτα πανω στη κοιλιά της ενω αυτη μου τονιζε να προσέχω μη πανε στα μαλλια της που μολις τα ειχε φτιαξει.
Γενικά δεν συμμετέχει πολυ εμφανώς λογο απειρίας αλλα δεν ειναι κακή αφού προσπαθει ακι εχει καλη διαθεση και χαμογελο. Δε ξερω για προκτικο γιατι δεν ηθελα.
Θα ξαναπεράσω μετα απο λιγο διάστημα γιατι μου αρεσε το ζαβο δε ξερω γιατι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Dirty69, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού