Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294633
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βράδυ πέμπτης ζέστη καύλες δεν θέλει πολύ να ανηφορήσει κανείς στο βουνό...πέρασμα πρώτα από το 46 με την Κατερίνα kinky (θα βάλω κριτική αλλά θέλω να βάλω μια σειρά στο μυαλό μου ως προς το τι συνέβη)
οι καύλες παρέμειναν οι φωτογραφίες της φαιης τίμιες οπότε πέρασμα και από το 36 σαλιάρισμα με σήκωσε με φιλιά και με πάει στο δωμάτιο.....ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ...Όχι... ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ... χειροκροτήστε τον!!
Παρατημένο σκουφί με ζελέ Πάνο στο κρεβάτι...Και οκ αυτός είναι μαλάκας η τσατσά τη φάση? Δεν πρέπει να τσεκάρει το δωμάτιο?

1. Καπότα πάνω στο κρεβάτι με ζελέ σταγμένο!
2. Πετσέτα μιας χρήσης δεν!
3. Το ντουζ σπασμένο εδώ και 3 μήνες ..Αν έχω να πάω 3 μήνες φαντάζομε πόσο καιρό πριν μπορεί να είναι έτσι!

Μετά βιας βάζω την μπλούζα μου πάνω στο κρεβάτι και αράζω το μωρό δεν άργησε πιάσαμε κουβέντα πολύ καλή προφορά
και ειδικά ο τρόπος ομιλίας της είναι σαν να σου μιλάει η γραμματέας του αφεντικού σου που είναι καβλωμουνο!Με ένα ωραίο ντύσιμο έξω θα έκανε ζημιά σε κόσμο
μου είπε πως έχει μεγαλώσει στην Ελλάδα, αν θυμάμαι σωστά είπε πως είναι από Γεωργία αλλά δεν βάζω
και το χέρι μου στην φωτιά αν θυμάμαι σωστά! ωραία πίπα δεν μπορεί πολύ το πνίξιμο αλλά οκ στο γαμήσι βρομόλογα
γουστάρει δυνατό γαμήσι και στο δείχνει πήγα να το παίξω αγκαλίτσας αλλά κατάλαβα με ένα σκίσε με που είπε πως δεν είναι για αγκαλίτσες το μωρό!

80 ευρω για να γαμήσω ένα ωραίο μωρό και να κάθομαι πάνω στα ζελεδια των αλλον..Το κορίτσι τίμιο και τα αξίζει το μαγαζί όμως έπρεπε να είναι στο μετάξι στα 10ευρα


Εμφάνιση κοπέλας 9

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 9

Χώρος/καθαριότητα χώρου -1

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 0

Πρόσβαση/Parking 9

.::Black list::.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
726
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Djole77, jim28 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2017
Κάτσε ρε φίλε -και συγνωμμη κιολας- έκατσες να μαμησεις σε τέτοιο δωμάτιο; Σε στούντιο πήγες, 80(!) εβραίους πλήρωσες, εγω ή θα φευγα ή θα ζητούσα άλλο δωμάτιο.
Καλή η κριτική κατά τ' άλλα
11 Ιουνίου, 2017
Το μαγαζί αυτό ενώ έχει όμορφες πουτάνες απο υποδομή είναι σε επίπεδο μπουρδέλου.
11 Ιουνίου, 2017
Μου έχει τύχει και εμένα 2 φορές σε στούντιο το δωμάτιο να είναι χάλια. Εννοείται πως ζήτησα να αλλάξω δωμάτιο.
Αυτό έπρεπε να ζητήσεις και εσύ φίλε. Τόσα χρήματα τους έδωσες....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3