Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατηφοριζοντας την Ιασωνος απο την αρχη γυρω στις 22.00 το βραδυ ενας κακομοιρος υπαλληλος του δημου Αθηναιων πασχιζε μονος τουMoney Mouth με ενα πιεστικο να ξεβρωμισει τον πιο αμαρτωλο πεζοδρομο της Ελλαδας.Σε λιγες ωρες παλι το σημειο θα ηταν παλι γεματο με πεταμενες συρριγες και σκουπιδια...Money Mouth
Εκανα μια σχετικα γηργορη βολτα Κολωνου και Ιασωνος,γυρω στα 45 λεπτα, μην βρισκοντας κατι κανουριο.Στο Ιασωνος 31Β στο υπογειο η απροσδιοριστου φυλου τσατσα μου παρουσιασε την Μαρια.Ιδρυματοποιημενη εκει κατω εδω και καιρο,παλια καραβανα,την ειχα δει πολλες φορες και παντα το σκεφτομουν.Τελικα ειχε ερθει η ωρα..
Συνεχισα για λιγο ακομη και ξαναγυρισα στο βρωμερο υπογειο.Το σαλονι δεν ειναι και τοσο αθλιο,σε προιδεαζει οτι τα δωματια θα ειναι καθαρα.ΑρχιδιαΘυμόςMoney MouthMoney Mouth
-τι εγινε ρε μεγαλε,θα περασεις;με ρωτησε η Σωτηρια ΜπελλουMoney Mouth
-'θα περασω ρε μεγαλε', ,το 'μεγαλε' δεν το ειπαΕμμμμ.κατσε να την ξαναδω μια
-οχι,περνα τωρα
-τι ειμαι,τσουβαλι,να με πεταξεις μεσα;
-ελα μωρε,περνα
-δεν πιστευω να φαω φολα..
-οχι,ειναι καλη μεσα..
της εδωσα τα φραγκα και μπηκα στο τερμα μεσα δωματιοMoney Mouthκλασσικα φθαρμενοι τοιχοι,σεντονια και μαξιλαροθηκες τουλαχιστον 30 χρονια πριν,παιζει να εχουν να πλυθουν και απο τοτε.νιπτηρας και αραιωμενο με νερο υγρο πιατωνΚεφάλι σε τοίχο!ελεος ρε πουστη μου,τι τα αραιωνετε,ποσο θα κερδισετε πιαΜαλακίαMoney MouthΘυμόςMoney MouthΜαλακία
Ξαπλωσα με μιση καρδια λογω βρωμας και περιμενα την πουτανα.Μετα απο λιγο ηρθε.
-πως σε λενε εσενα ειπαμε;
-Μαρια,απο Ρωσια ειμαι..
τωρα απο που ειναι ακριβως αμφισβητειται.Σχετικα ψηλη,βαμμενο ξανθο μαλλι,μεγαλουτσικο βυζι,μετριο προσωπο,40-45,στο σαλονι φαινεται οτι εχει καλο σωμα,ειδικα για την ηλικια της.την εχω ξαναπατησει ετσι ομως,στο σαλονι προφανως μαζευουν την κοιλια αλλα στο δωματιο οσο και να σφιχτεις κυρα μου θα κρεμασει το πατσοκοιλιΘυμόςMoney Mouth
ετσι εγινε και εδω οταν η Μαρια πηρε πλαγια σταση αφου ειχε βγαλει το λαχανι στρινγκ για να με τσιμπουκωσει.κρεμασε μια κοιλια ως το πατωμαMoney MouthMoney MouthMoney Mouthπρωτα αρχιζε να παιζει την τσαπου και να δινει καποια φιλια στο σωμα,με αρκετη μαεστρια θα ελεγα ενω με μια αναπαντεχη κινηση κατεβηκε στα αρχιδια και τα πηρε στο στομα ρουφωντας τα λαιμαργα.
Αμεσως της εχωσα δαχτυλο στο λιπασμενο μουνοτρυπιδι της και της επιασα τα μαλλια.πηρε το καυλι στο στομα(αφου περασε καποτα με το στομα) και με την μια τον εβαλε στο λαρρυγι τηςΝαι!Ναι!Ναι!Εξαγριωμενος της πατουσα το κεφαλι ενω τα πνιξιματα της δεν με εμποδισαν να δωσω παραπανω πιεση κανοντας την να πνιγειΝαι! και να μου απομακρυνει προσωρινα το χερι.Το πουτσοκεφαλο μου πλεον ειχε ακουμπησει τις φωνητικες της χορδεςΝαι!Ναι!Ναι!
-ετσι Μαρια,κανεις καλο τσιμπουκι,συνεχισε...δεν ειχα σκοπο να χυσω με πιπα ομως και αφου χορτασα πιπα με λαρρυγι την εστησα ανασκελα.
-θα στον βαλω στο μουνι τωρα.
της τον φυτεψα βαθεια στο μουνι με την μια.με αρκετη κρεμα και δουλεμενο φουλ.την γαμησα καμποσο πεφτωντας ολος πανω της ενω αυτη εβγαζε καποια βογγητα.
-γυρνα τωρα στα 4.γυρισε και πηρε καλη σταση.στο προσκεφαλο του κρεβατιου υπαρχει και καθρεπτης.οδηγησε την πουτσα στο μουνι της.
ξενερωσα με την μια ανοιγοντας την κωλοτρυπιδα της και βλεποντας αυτην την χαρακτηριστικη μαλακια να κρεμεται εξω απο την τρυπα της,κατι σαν σταφυλιΧμμμ;τι ειναι αυτο,ποτε δεν καταλαβα,κονδυλωμα;αιμορροιδες;η αυτες ειναι εσωτερικα;κατι αλλο;απο το πολυ ξεκωλιασμα ενδεχομενως;οποιος ξερει ας συνεισφερει.Money Mouth
σαν σκληροπυρηνικος χυστης δεν μπορουσα να κανω πισω,ισα ισα νευριασα πιο πολυ,την αρπαξα απο τα καπουλια και με δυναμη συνεχισα να την πιστονιαζω.
-ελα Μαρια,μην κουνιεσαι,χυνω,και αποθεσα μεσα στην μουνοτρυπα της αρκετα χυσια.δεν κουνηθηκε καθολου μεχρι να στραγγιξω και τραβηξα την καποτα.δεν της ειπα κατι για αυτο που εχει στον πατο τηςMoney Mouth
-για πες,πως παει η δουλεια;
-ασε,θα φυγω,εδω δεν παει αλλο.
-γιατι ετσι;
-ο κοσμος εχει αλλαξει,ειναι κακος,θα παω Γερμανια τον Σεπτεμβρη και ισως μετα Σουηδια.
-μαλιστα,τουλαχιστον εχεις βγαλει τα φραγκα σου εδω φανταζομαι.απηντησε,δεν θα πω τι ,αλλα νομιζω οτι οι εξυπνες πουτανες κανουν τα κουμαντα τους.
Δεν θα ξαναπηγαινα μαζι της αν και κανει πολυ καλη πιπα,αφενος γιατι εμφανισιακα αν και γενικα κρατιεται δεν ειναι κατι ιδιαιτερο,εχει και αρκετη χαλαρωση,αλλα και λογω της υποπτης υγειονομικα κωλοτρυπιδας τηςMoney Mouth
Με τα πολλα βγηκα στην Ιασωνος με αδεια αρχιδια,σκεφτομενος κυριως τα 5 ευρω που μπορει να βγαλει μια πορνη σε 10 λεπτα ενω για καποιους αποτελει μισο μεροκαματοMoney MouthΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Mαρία
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.053
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, sotis99, 968 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2017
Το "σταφύλι" είναι εξωτερική αιμοροίδα η οποία συνοδεύεται από εσωτερική ραγάδα. Από τη ραγάδα δεν υπάρχει σταθερή αιμάτωση στην αιμοροίδα, το αίμα περνάει εκ περιτροπής, και όταν περνάει γίνεται λόγω της ραγάδας με τεράστια πίεση και έτσι έχουμε το σταφύλι. Καπέλο

Και όχι δεν είμαι γιατρός φίλε συνπορνοαθλητή.Γερο-μύστης
10 Ιουνίου, 2017
Αιμοροιδες ειναι.....παντος δεν σε χαλασε.....γαμησες καλα τυπε...Ναι! Στις πορνες ο αριθμος των πελατον φερνη απολαβες και μαλιστα των στανταρ πελατον...διαφορετικα δεν μπορουν να ζησουν.....ειναι ολα αβεβαια...ειδικα στις μερες μας....Καπέλο
12 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπεΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
12 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε πηγε να με χαλασει αλλα δεν εκαψα το δεκαρικο,απο τη στιγμη που φοραγα καποτα,το χω ξαναδει σε γκομενα βεβαιαMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
27 Ιουλίου, 2017
αυτό το σταφύλι τύπε δεν σε πτόησε καθόλου. ταλιμπάν γαμιάς, δεν καταλαβαίνεις τίποτα
28 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

maclaudΝαι!Ναι!Ναι!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6