Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο μια πολυ κουραστικη εβδομαδα με την δουλεια ηταν καιρος ο Μπαρμπαρα να κανει λιγο ρελαξινγκ. Η επικοινωνια με το γραφειο αψογη. Το ραντεβου κλειστηκε και βουρ κεντρο σε γνωστο ξενοδοχειο της πολης. Εδω να πω οτι εχο ενα μικρο κομπλεξ με τα κραγιον και τα μακιγιαζ. Ζητησα απο το γραφειο να ενημερωσει να μην τα φοραει και οντως ετσι εγινε. Οποτε ολα μια χαρα και σε αυτο.
Χτυπαω την πορτα και τσουπ μου ανοιγει η Ευα. Στην αρχη δεν καταλαβα και πολλα για την εμφανιση της (σωμα εννοω). Με το που χαιρετηθηκαμε μου προσφερε αν θελω να πιω κατι. Γενικα πολυ ευχαριστη και χαμογελαστη παρουσια. Αφηνω το δωρακι και παω για ντουζ. Εκει με ρωταει αν θελω να ερθει μαζι μου. Λεω εννοειτε. Ερχεται και παιδια αρχιζει με χαιδευει και κατευθειαν στην πουτσα το μωρο. Εγω να λουζομαι και αυτη τσιμπουκι απο εξω απο την ντουζιερα στα 4. Πολυ καλη φαση. Μετα μαλλον ειχε αναψει και αυτη και μου λεει, I want you, I want you now. Οποτε τρεχει αυτη στο κρεβατι, τελιωνο και εγω το ντουζακι μου. Με το που φτανω κρεβατι, Your dick, Im in love with your dick, its exactly the size and how I want it. Αρχιζουμε το 69. Δεχτηκε δαχτυλο και στην πισω τρυπουλα, ολα μια χαρα. Το μουνι της παντως ηταν σφιχτο και εκει θα διαφωνησο με τον προηγουμενο παιχτη που εγραψε κριτικη, σε μενα το 1 δαχτυλο που της εβαζα με το ζορι εμπενε. Δεν θελω να μπω σε πολλες λεπτομερειες, καναμε πολυ ωραιο σεξ, ηθελε να γαμηθει το κοριτσι, ηταν πολυ ορεξατο. Μετα απο τον 1ο γυρο μου εκανε και μασαζ αλλα επειδη ειμουν κομματια αφεθηκα και ξεχαστηκα και περασε ολη η υπολοιπη ωρα ετσι. Οποτε δεν θα πω κατι αρνητικο για την κοπελα οτι ηθελε να φαει χρονο, ισα ισα εγω το ευχαριστηθηκα το μασαζακι. Ειχαν μεινει και 10 λεπτα και μου ζητησε να πιουμε μαζι martini αλλα επειδη εγω ειμαι φλωρος της ειπα οχι (γιατι δεν πινω γενικα τιποτα λογω γευσης, δεν με τραβαει το ποτο). Πιστευω δηλαδη οτι μπορουσα να κατσω και παραπανω και να γινει και κατι επιπλεον. Εδειξε και αυτη να το ευχαριστιεται και μου ειπε οτι περασε πολυ ωραια. Απο τα ωραιοτερα επισης μεγαλα βυζια που εχω δει. και οχι σιλικονη! Οι ρωγες καγκελο αμα της ρουφας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, kassler και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
Φαίνεται σούπερ, τυχερά καρντάσια...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1