Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322673
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εμφανισιμότατο ελληνικό μιλφόνι. Ωραίο πρόσωπο και σώμα (γυναικείο). Ξανθότερη μετά 12 μήνες και με μακρύτερα μαλλιά (extensions? who cares!) Καθόλου σιλικόνες. Tann-lines ήπια.

Μασάζ δυνατό (το ήθελα) και αποτελεσματικό.Έμφαση σε αυχένα, πλάτη, κεφάλι, λίγο πόδια. Έπρεπε να ρωτήσω για ποδαράτο. Ανόρθωση με μασαζοειδές handjob όχι κακό, όχι κορυφαίο. Λάστιχο (no owo). Μόνο καλαμάκι (και με χεράκι), χωρίς τα τριγύρω. no dfk, no k. Δέχτηκε τις στοματικές περιποιήσεις μου, με αληθοφανείς αντιδράσεις, ίσως και αληθινές κάποια στιγμή.Τέλος με κλασική μπριζόλα.Αγνοώ για άναλ (υποθέτω όχι)

Δεν είναι κακή, έχει υπηρεσίες, αλλά δεν με τρελαίνει για επανάληψη. Λες και κάτι λείπει. Ίσως εάν με γνώριζε ή εάν λίγο γούσταρε, να ξανοιγόταν κι άλλο. Συνεπής με το χρόνο. Κερνάνε και ποτό

Το μαγαζί (δωμάτιο) καθαρό μεν χωρίς ντουζιέρα δε. Κανονικά θα έπρεπε να έχει -10ευρώ από τον ανταγωνισμό. Αντίθετα, αυτό είναι ΚΑΙ ακριβότερο. δλδ 60ε τα 30', και 80ε τα 45, 100ε 60' είναι πολλά. Κανονικά ήθελε 70ε τα 60' (δλδ 40+30) όπως Δ9.,...Γνώμη μου. Στη Συγγρού με 60ε έχω 45'+ σίγουρα, με πληρέστερες υποδομές και υπηρεσίες.

Είναι του γερμανικού ομίλου;;; Δούλευε η Ινγκριντ.
εχει και νουρου 120, τζακουζι 130

Ενδιαφέρουσα η έγχρωμη Ντέμυ. Θα δοκίμαζα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.513
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin, Central Spa και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού