Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λίγες μέρες πρίν την εγγραφή μου σε αυτό το αξιόλογο site είχα διαβάσει τυχαία σε μια σελίδα στο internet για τη νεα τάση που αφορά την εγκεφαλική διέγερση, που ομως το όνομα της ακούγεται πολύ αστεία στα αυτιά όσων ξέρουν ελληνικά. Η ελληνική μετάφραση αυτης της τάσης ταίριαζε κουτί με τη τρέλα που με πιάνει κάποιες φορές να γαμάω σάπιες πουτάνες. Ετσι τη πάτησα και σήμερα.
Περνάω που λετε μια βόλτα στη Φυλής να γαμήσω αφού ένας μη μουνοδουλος στην Ελλάδα έχει πολύ λίγες προσφορές για "μη πληρωμένο σεξ". Στο τριτοκοσμικό κλειστοφοβικο μπουρδέλο επί της Φυλής νούμερο 66δ βλεπω την πιεστική αλβανιδα κοκέτα τσατσά που γίνετε αφόρητα πιεστική να περάσεις στο δωμάτιο παντα οταν τη βλεπω. Και παντα φεύγω γιατί έχει μονο φολες ή μπάζα στην υπηρεσία της. Τέλος πάντων περιμένω να δω τις κοπέλες και βγαίνει μια αδιάφορη πολύ λεπτη γλυκοπρόσωπη κοπελιτσα (σσ. δε μου αρέσουν πολύ οι λεπτές κοπελες) που τη λέγανε Ιωάννα αν θυμάμαι καλα και μια ολογυμνη σκυλομουρα αλβανίδα λεπτή μιλφ που όμως με καυλαντισε πολυ δυνατά στο σαλόνι με σωματική επαφή, έκατσε πανω μου, με φιλαγε στα χείλια και έταζε "οτι κάνει τα παντα".
Το ονομα της Αντριάνα, χαρακτηριστικό πανω της, εκτός του καλιγραμμου σώματός της, η χαρακτηριστική ουλή για τη καισαρική γέννα και τα "ρωγιδια κρεμαστές"(© άγνωστος μύστης μελος του μπου-κομ).Η πιεστικη τσατσα παρότρυνε να περάσω και διαβεβαίωνε οτι "η κοπέλα κανει τα πάντα και μένει και μέχρι μισή ωρα στο δωμάτιο".
Λοιπόν να μη σας τα πολυλογώ, μπήκα και απογοητευτικά για πολλούς και διάφορους λογους; η κοπέλα στο δωμάτιο προσπαθεί με όλους τους τρόπους να σε κάνει να τελειώσεις γρήγορα (πχ στο παίζει πολυ γρήγορα ενω εσύ ασχολείσαι με το σωμα της), αποφεύγει τα φιλιά, η πίπα της είναι μεν ελεύθερη αλλα ξεκινάει με αγαρμπο καθάρισμα με μαντιλακι και δεν εχει ουτε διάρκεια ουτε καλη αίσθηση (αεροπιπα) και το βασικότερο: ΔΕ στήνεται καλα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΆΣΗ και ειδικά οταν ζήτησα κώλο έβαλε το σώμα της έτσι ωστε να είναι αδύνατη η διείσδυση στο κώλο σε αυτή τη γωνιά και εσφιγγε τη τρύπα να μη μπεις μεσα και αρχίσε τα "σου πέφτει μωρο μου δε θα μπεις" και τέτοιες μαλακίες λες και χθές γαμησαμε πρωτη φορα.
Στη φαση αυτη εβγαλα τη καποτα και ζήτησα να μου τον παίξει και έχυσα στα βυζιά της (ακόμα και αυτο δεν εκανε σωστά αφου έβαζε τα χερια της να χυσω πανω και σηκώθηκε πριν καν βγάλω τα μισα και πηγε να σκουπιστει)
Είναι ο ορισμός της "τάζω παπάδες στο σαλόνι και στο δωμάτιο ξεπετα του κερατα". Κατα τη γνώμη μου παίρνει αξία το τίτλο "ακόμα μια σάπια πόρνη" που έχω θεσπίσει μόνος μου και απονέμω με τιμή στις άχρηστες πουτανες.
Υγεία και εικοσαρικα να εχουμε και να τρώμε φολες παιδιά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, fouxter, nobodyelsebutme και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2017
Σωστος, στις καριολες φρενο! Να σέβονται για να τρώνε ψωμάκι όπως όμως σεβόμαστε και εμεις.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1