Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση αργα το βραδυ.
Στην αρχη ηταν λιγο παγωμενη,με υποδεχτηκε με ενα ροζακι φορεματακι.Συναντας το κοριτσι των φωτογραφιων,το προσωπο κανει λιγο στο πιο,αν οχι σκυλε,πιο σουφρωμενο.Βυζαρες,στητες,με ωραια μεγαλη ρωγα,αρκετα απαλη επιδερμιδα,ωραιο μουνακι,πεντακαθαρο που οταν καβλωνει και χυνει γινεται κατακοκκινο και μια κωλαρα μεγαλη,οχι πολυ σφιχτη αλλα χωρις κυτταριδα.
Ειναι ολιγης μια ψηλη γυναικα,με πιασιματα αλλα σε καμια περιπτωση δεν τη λες χοντρη η τσουβαλα,το κορμι της ειναι ακρως θυληκο και αισθησιακο.
Στο σερβις μετα το ντουζ που εκανα με πλακωσε στα γλωσσοφιλα και αρχισε να τριβεται πανω μου.
Εκει που δεν το εχει ειναι η πιπα,που ηταν αρκετα ρηχη,δεν το εχει το deep ουτε κατα διανοια,αλλα με σαλιο,φτυσιματα και περιποιηθηκε και τα @@ για ωρα.
Παιχτηκαν κλασσικα 2 γυροι σεξ σε ολες τις πιθανες στασεις,παιρνει πρωτοβουλιες,δεχεται καθοδηγηση,δεν λεει ευκολα οχι,αντεχει το γρηγορο ρυθμο,χυνει και οταν το κανει μιλαει στα ρωσικα και ηταν πολυ καβλα αυτο,πολυ με αρεσε.
Στα οχι και τοσο θετικα της συναντησης,η χρηση λιγου τζελ,καθως με ειπε γαμιοταν ολη μερα και το μουνακι της,οχι ιδιαιτερα σφιχτο με αρκετη χαλαρωση.
Στα μισα του αγωνα μετα το ντουζακι με προσφερε ενα θεσπεσιο μασαζ με λαδι και μετα τα χερια αλλα και με τις βυζαρες της σε ολο μου το κορμι.
Οι εκσπερματωσεις εγιναν,η πρωτη στο στομα και επειδη ηταν στην ακρη του κρεβατιου και εγω ορθιος καποια την βρηκαν στο προσωπο γυρω απο τα χειλη που τα πηρε με ευχαριστηση και η 2 φορα στις βυζαρες της οπου δεν βιαστηκε να παει να πλυθει και επαιξε με αυτα.
Επικοινωνια καταλαβα οτι ξερει τα βασικα απο αγγλικα και μπορεις να συννενοηθεις μαζι της.
Σε γενικες γραμμες ηταν μια πολυ καλη καταθεση,που αν και το προχωρημενο της ωρας ειχε διαθεση,ορεξη να σε ικανοποιησει,οσο περνουσε η ωρα γινοταν πιο ζεστη απεναντι μου,δεν τρωει καθολου χρονο και ολη την ωρα ηταν κολλημενη πανω μου.
Στο μπανιο ειχε ενα σαμπουαν με αντησιπτικο που αφηνει μια εντονη μυρωδια οτι εχεις φυγει απο νοσοκομειο και καλο ειναι κανενας παντρεμενος να παρει μαζι του καποιο μικρο ατομικο σαμπουν για να μην μυριζει αρρωστος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, panos877, AK33 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2017
Άλλη μια πολυ καλή πρόταση εκει στα βόρεια...μπραβο φίλος πολυ καλό...κομμάτι Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1