Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλεξανδρα μικροσωμη κοπελα το πολύ 1,55 αδυνατη με μικρο βυζακι και στρογγυλο κολαρακι. Θυμιζει Φλωριτα για οσους παιζουν και στη μπουρδελοκατασταση. Με υποδεχτηκε με μινι και μπουστακι, ανεβασμενη στα δωδεκαποντα αλλα παλι την περνουσα λιγο και ειμαι μολις 1,73. Διαθεση τοπ πολύ ευχαριστη από την πρωτη στιγμη που μπηκα μεχρι που εφυγα ηταν παρων 100%. Γλωσσοφιλα αφθονα παιχνιδια στα ορθια στα καθιστα ετσι όπως είναι μικροσωμη οι δυνατοτητες είναι απειρες. Δεν λεει όχι σε τιποτα το μονο που μου ειπε όχι δαχτυλο στο μουνακι γιατι καποιος της το εγδαρε. Εγω υπακουσα και δεν εβαλα δαχτυλακι αλλα αν της εβαζα δεν νομιζε να ελεγε κατι. Πραγματικα εχει διαθεση να ικανοποιησει τον πελατη στο μεγιστο. Θα σταθω στην πιπα οπου ηταν από τις καλυτερες που μου εχουν παρει κατοπιν υποδειξεων μου στο τι ηθελα ακριβως φτασαμε στο απολυτο tailor made τσιμπουκι. Από προσωπο η κοπελα είναι συμπαθητικη σιγουρα δεν είναι μουναρα αλλα ουτε και μεγαλο μπαζο. Συμπερασματικα προτεινεται για οσους αρεσκονται σε μινιον κοριτσακια με πολύ καλο σερβις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, sithlord, nikos neapolitis29 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού