Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πράγματι δεμένη, σαν την Serena Williams, τεραστια, με μεγαλο στηθος και κωλάρα!

Βλέποντας την στο σαλοναρισμα (ολογυμνη) είπα μέσα μου "θελω να την ξεσκισω".

Αργησε πολυ να ερθει παροτι δεν ειχε αλλο δωματιο... Ζητησε συγνωμη λεγοντας μου οτι εκανε μπανιο.
Η αλήθεια ειναι οτι μοσχομυριζε και το δερμα της ηταν πολυ δροσερο.
Συνομιλια στα αγγλικα.
Με εγδυσε εκεινη... προσεκτικα και με επιμελεια.
Με διεταξε να ξαπλωσω χαμογελαστη...
Καλα ως εδω.
Με ρωτησε αν θελω ακα και βεβαια πως ν αντισταθεις σ αυτες τις χειλάρες... Οταν την ειπα ακα, την ειδα να στραβωνει και να λεει ουφ, πηρε μωρομαντηλο παροτι που ημουν ηδη πολυ καθαρος και ειχα ξανα πλυθει οσο την περιμενα...

Ξεκινησε μια σχετικα καλη πιπα ανεβαζοντας ρυθμό σταδιακα και κοιτάζοντας διαρκως τον καθρέπτη που ηταν στα 20 εκατοστα απο το σκληρα εργαζομενο στομα της.
Μετα απο 3-4 λεπτα μου ειπε "where do you want to come?"...
Της ειπα "I want to fuck you and then come into your mouth". Δεν νομιζω να ενθουσιαστηκε...
Με ρωτησε "will you fuck me or I will fuck you?"
Απαντησα, "I will fuck you " και την εβαλα στο πλαι... Εβαλε τζελ και δεν μου στηθηκε οπως ηθελα, αλλαζοντας θεση συνεχως... Γενικως στο γαμησι ηταν απροθυμη. Την κρατησα δυνατα απ το μεγαλο στηθος της και τον εβαλα βαθια μεσα της σφυροκοπωντας της δυνατα... Μου φανηκε σχετικα στενη παροτι δεν ειμαι και τεραστιος... Ομως μετα απο 1 λεπτο σφυροκοπηματος με ρωτησε "did you come?"...
Ελεος ειπα μεσα μου και μου εφυγε καθε διαθεση συνεχεις καθως τον ειχε βγαλει εξω και τον εξεταζε να δει αν εχω χυσει...
Της τον εδωσα στο στομα οπου μετα απο 2 λεπτα εδειξε φανερα σημαδια κοπωσης οποτε εκει με καθαρα κυριαρχικη διαθεση της επιασα το σβερκο την τον εβαλα στο στομα και κρατωντας το κεφαλι της της εκανα ενα Mouth fuck παιζοντας τον ταυτοχρονα μεχρι που αρχισε να πνιγεται οταν αρχισα να χυνω. Δεν τα πηρε ολα μαλλον γιατι πνιγηκε και τον επαιξα πανω της μεχρι που αδειασα.
Σηκωθηκε σαν σφαιρα και πηγε να τα φτυσει και να ξεπλυνει το στομα της.
Μετα με ρωτησε "are you ok?" και μου εδωσε τρυφερο φιλακι στο λαιμο, φευγοντας...

Δεν ξερω αν πρεπει να την προτεινω, δοκιμαστε καλυτερα για προσωπικη αποψη.
Νομιζω οτι την πετυχα κουρασμενη και με λιγοστη διαθεση, παρολα αυτα "υπεκυψε"...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιούτι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 putaniaris89, ThE, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2017
Τι εννοουσε με την ερωτηση της; Παιζει στραπονιασμα;
DN
Duke Nukem
08 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι, απλως εννοουσε cow girl
08 Ιουνίου, 2017
Φολα και αυτη?
08 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ε ναι... τελικα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4