Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35641
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν το ραντεβού έκλεισε με ενα τηλ σε γνωστό χοτελ πάω περνώ δωμάτιο κ περιμένω να δω το μωρό που τόσα καλά εχω διαβάσει. Λοιπόν χτυπάει η πόρτα κ βλέπω το μωρό δεν τρελάθηκα απο αύτο που είδα φιλί να σπάσει ο πάγος κ δυο κουβέντες μέχρι να παέι για ντουζ βγάζει τα τακούνια κ χάνει ενα όροφο έιναι κοντουλα κ με μεγάλο Κόλο που δεν μου άρεσε κ πολυ πρέπει να χάσει μερικά κιλά στα του αγώνα πίπα κάλη έβαλε κ λίγο χέρι στην αρχή όμως μόλις τής το είπα το πηρε δύο γύρους σεξ σε διάφορες στάσεις πήρα κ την φαρδοκολαρα της δυο φορές κ τέλος δεν θα την έβλεπα πάλι γιατί δεν είναι κ κάτι τρομερό κ 120ε είναι πολλά για αυτο το τεμάχιο αυτα τα λίγα άπο μενα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, central.6, Dr Serway και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2017
Την καλημέρα μου και τα φιλιά μου κύριε και ευχαριστώ πολύ για την κριτική....τουλάχιστον όταν γράφετε κάτι όμως γράφτε το και σωστά..anal μαζί μου πότε ακριβώς έκανες και δεν θυμάμαι?....η εγώ έχω πρόβλημα αναισθησίας η υπάρχει άλλο πρόβλημα....επίσης αν το 1.75 για μια γυναίκα θεωρείτε και κοντή και δεν είναι του γούστου σου τότε γιατί διάλεξες ραντεβού μαζί μου απορώ!!
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
08 Ιουνίου, 2017
μαλιστα χαλια η γκομενα εΧμμμ; για πες μας μια καλη?Ματάκι
TK
TASSOS karipidis
08 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο Καλά το θέτεις το ερώτημα Ματάκι
08 Ιουνίου, 2017
Λοιπόν κυρία μ όταν κάποιος γράφει μια κριτική για μια κοπέλα κ δεν της αρέσει αμέσως βγάζει γλώσσα για μένα που είμαι 1.88 μόλις έβγαλες τα τακούνια χάθηκες τι να πω όσο για τα αλλά που λες ότι πότε τα κάναμε την άλλη φορά θα έχω Κ σφραγίδα για να λέω SOHO εδώ όποιος θέλει πάει εγώ έγραψα αυτό που είδα να περνάς καλά.υγ κ χα σε κανένα κιλό θα το πάρεις σε ύψος..
S
sohoviz
09 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν μας απαντησες ποια ειναι η ιδανικηΧμμμ;
TK
TASSOS karipidis
09 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για να βάλεις σφραγίδα όπως λές καταρχήν πρέπει να ξεκινήσεις από κάποια βασικά όπως ακριβής ημερομηνία συνάντησης που ούτε αυτό δεν έχεις γράψει σωστά....επίσης φωτογραφίες παραπλανητικές και το 1.75 το έχεις για τάπα...αφού ήμουν και τόσο χάλια ποιος ο λόγος να με κρατήσεις στο δωμάτιο απορώ!!
09 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε λυπηθηκε ειναι ψυχοπονιαρης και πολυ καλο αγορι Ματάκι το εχουν αυτο στην κεντρικη ευρωπη οι βαλκανιοι ειναι αλλιως ειμαστε κακοι πολλοιΘυμός
TK
TASSOS karipidis
10 Ιουνίου, 2017
Λοιπόν 2 λογια για αυτά που λες ημερομηνία δεν βάζω ποτέ την σωστή για πολλούς λόγους 2 σε σχέση με της φωτογραφίες που λές δεν έιχα άλλη επιλογή το σωστό είναι με την στάση τ σώματος σ κρύβεται ο πεσμένος κ μεγάλος κολος σ όσο γιατί δεν σ είπα φύγε είχα πληρώσει δωμάτιο κ που θα έβρισκα αλλή κοπέλα οκ υγ οσο για τον φίλο π φαγώθηκε να του προτείνω μια κοπέλα πάρε το εσκορτ στα 140ε χωρίς Κόλο η Εύα στα 70ε αυτά απο μένα δεν σ απαντώ πάλι κυρία μ.
S
sohoviz
11 Ιουνίου, 2017
φιλε καλη η κριτικη σου ομως βαλε και κανενα , και καμια . και τις λεξεις γενικα να τις ξεχωριζεις.. εγω αυτο που δεν καταλαβα ειναι ηταν η κοπελα 1.75 με τα τακουνια η ανευ? και αν διχως τα τακουνια ηταν 1.75 και δεν την εβλεπες... εγω πχ που ειμαι 1.80 ειμαι νανος και δεν θα με εβλεπες??? φαντασου ρε φιλε ποσο κοντος εισαι εσυ σε σχεση με εναν που ειναι 2.10 δλδ ελεος μερικοι με τα κομπλεξ σας...

για το σερβις της κοπελας δεν ειδα κατι ομως... μια χαρα την ξεσκισες απο οτι ειπες και 2 φορες... αρα η ηταν τουρμπο στο κρεβατι η κοπελα η εσυ εισαι σαβουρογαμοσαυρος και σου καγκελωνει και με γκομενες που δεν σου κανουν...

και τελος για να μην υποθουν διαφορα για προμοτορες και λοιπες μαλακιες δεν την ξερω καν την κοπελα δεν την εχω παρει ουτε καν την εχω δει... ομως δεν μου αρεσουν κριτικες που κανουν μπαμ οτι ειναι μπαρουφες...
11 Ιουνίου, 2017
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί, ενώ παλιότερα την έκραζες στο νήμα της για τις τιμές της, τελικά την πήρες. (Αν την πήρες).
Αναθεώρησες την τιμολογιακή της πολιτική?
S
Sc0rpi0s
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2