Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Τελικα σχεδον ολες οι γυναικες ειναι ιδιες... Κυκλοθυμικες και μονα-ζυγα δικα τους...
Θα προσπαθησω - οπως παντα - να ειμαι 99% αντικειμενικος...

Πηγα για την Ιριδα, ορμωμενος απο προηγουμενες κριτικες... Οταν μπηκα στον χωρο η τσα2 μου παρουσιασε την Ιριδα η οποια καλοσυνατα και χαμογελαστα εκανε ενα γρηγορο περασμα μπροστα μου. Φανηκε πολυ ψηλη - χωρις να ειναι - λογω τακουνιων που τονιζαν τα ποδια και τα οπίσθια της με εναν θετικα αφυσικο τρόπο σε σχεση με την πραγματικοτητα. Αναμενομενος και γνωστος τροπος των γυναικων.
Πληρωσα και περιμενα στο δωματιο. Ο χωρος φαινοταν καθαρος...
Ηρθε πολυ χαμογελαστη επειτα απο καποια λεπτα... Ευγενικοτατη και με καλη αυρα, αυτη ηταν η πρωτη εντυπωση. Αρχισε να μου τον παιζει μηχανικα για να σηκωθει ενω πιασαμε κουβεντουλα...
Πρόκειται για μια ομορφη στο προσωπο γυναικα με πολυ ωραια ματια και ενδιαφεροντα χειλη... Το σωμα απλως καλο, χωρις κατι να σε προκαλει ιδιαιτερα... Αρκετη κυτταριτιδα στα ποδια κι ενας κωλος αρκετα καλοσχηματισμενος... Για το στηθος λυπαμαι που υπαρχουν πλαστικοι χειρουργοι που να παρουσιαζουν ενα τετοιο αποτελεσμα. Κριμα για την κοπελια...
Κοινωνικα η Ιριδα ειναι μια χαρα και με καλη διαθεση για κουβεντα... Ομιλητικοτατη και ξύπνια... τα ειπαμε αρκετα. Για λογους ευγενειας και εχεμυθειας δεν θα αναφερω τι ειπαμε, παρα μονο οτι η πρωτη εντυπωση μαζι της ηταν θετικοτατη.
Ξεκινησε μια πιπα πολυ καλη η οποία στην συνεχεια εγινε ακομη καλυτερη και τελικα εξελίχθηκε σε εξαιρετική. Μετα απο 3 λεπτα στοματικού με δική της πρωτοβουλία ανεβηκε πανω μου σε reverse cowgirl και ξεκινησε μια καλη παλινδρομηση κοιτάζοντας τον εαυτό της - αυταρεσκα - στον καθρέπτη. Ειχα καβλωσει πλεον παρα πολυ και η κινηση της εδινε καλη ηδονικοτητα. Το μουνακι της ειναι πολυ ομορφο και στενο. Οι κινησεις της συνοδευονταν και απο κλισε φράσεις καβλας που σ εμενα προσωπικα δεν προσθετουν τιποτε στην ολη πράξη. Στο σημειο αυτο να κανω μια παρένθεση η οποία ειναι γενικως σημαντικη και πολυ σημαντική για την συγκεκριμενη συνευρεση: θεωρω οτι πολλοι συναγωνιστες μπορουν και εχουν επιλογες για σεξ με διαφορες κορασιδες οποτε το επιλεξουν στην ζωη τους - στην δικη μου περιπτωση αυτο συμβαινει παντα... Το σεξ επι πληρωμη ειναι μια επιλογη καθαρα ηδονικη και συλλογης νεων εμπειριων - και για αυτο το λογο εχει στοχο την απολαυση, και μακαρι να το πετυχαινουμε παντα ή συχνα...

Στην συνεχεια κα μετα απο 2-3 λεπτα της στασης Reverse cow girl ανασηκωθηκα και εβαλα την Ιριδα στα 4 οπου αρχισα να την γαμαω ηδονικα αργα και βαθια... Εντος λεπτου το προφυλακτικο εμεινε στο νινι της σε μια δικη μου παλινδρομηση, η ιδια ειπε αυτο γινεται επειδη ειμαι στενη, και μου το ξανατοποθετησε.. Της τον εβαλα παλι σ αυτη την σταση στα 4 και μου ζητησε να τελειωσω! Στα 6-7 λεπτα συνολικου χρονου αυτο... Οκ λεω τι να κανω - γενικως αργω - την βαζω σε ιεραποστολικη θεση και πανω να της τον βαλω για να τελειωσω, δεν δεχθηκε την διεισδυση αλλα αρχιζε να μου τον παιζει πανω στα μουνοχειλα της γι ανα χυσω και καλα - αρκετα δυσκολο με το προφυλακτικο - και εκανα κινηση να της τον βαλω λεγοντας της "ελα να σε χυσω"..."Αργω λιγο " συνεχισα, "sorry" της ξαναειπα. "Εμ βεβαια οταν θες ν αλλαξεις τοσες στασεις πως να χυσεις μετα" μου ειπε με αυθαδεια, αλλαζοντας εντελως συμπεριφορα... Της ειπα οτι οκ δεν ειμαι και πολυ χρονο μαζι της και η απαντηση ηταν (στην γενικη) !!! : "Να αγοραζετε διπλο δωματιο με 40 ευρω αν θελετε πιο πολυ χρονο, μα τι νομιζετε με 20 ευρω θελετε τοσες στασεις (τις 2 δηλαδη που δοκιμασα!!)... "Δεν φτιατε εσεις βεβαια, η υπηρεσία φταιει που δεν το ξεκαθαριζει, 10 λεπτα πρεπει να καθεστε στο δωματιο"... Αυτα ειπε...

Γυρισα και πολυ ευγενικα της ειπα "οκ ας το αφησουμε, δεν θελω να σε κουραζω ουτε να σε ταλαιπωρω"... Της ειπα και κατι ακομη που για λογους ευγενεις και επισης εχεμυθειας δεν θα αναφερω, και το οποίο δεν ηταν καθολου "αιχμηρο" προς εκεινην, ηταν ενα σχολιο περι της υπαρξης αυτου του επαγγελματος με πολυ ηπιο τροπο αφηνοντας της την επιλογη να μην συνεχισουμε αν εχει κουραστει ή αν νομιζει οτι με 20 ευρω ηδη πηρα πολλα. Ειλικρινα της αφησα αυτο το περιθωριο απο ευγενεια και κατανοηση των δυσκολιων του να κανεις αυτη τη δουλεια...
Η αντιδραση της ηταν αποτομη και εντονη. Σηκωθηκε πηρε τα εσωρουχα της και εφυγε μουρμουριζοντας και χτυπωντας την πορτα... Ειδατε τι κανει η δικη μας ευγενεια... ΚΡΙΜΑ.

Δεν μ ενδιαφερει εννοειται ουτε τι σκεφτεται καποια ιεροδουλη τετοιας συμπεριφορας, ουτε το οτι δεν τελειωσα. Κοινωνικα σας ενημερωνω για τα γεγονοτα. Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίρις
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kafearkoudas, Djole77, Beast of Burden και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2017
ΘυμόςΘυμόςΘυμός
09 Ιουνίου, 2017
Είχα σκοπό να πάω, αλλά μετά από αυτό μαύρο στην συγκεκριμένη από εμένα. Δόξα τω θεώ, μουνιά στο εικοσάρικο υπάρχουν μιλιούνται.
16 Ιουνίου, 2017
Μαυρο στις κορασιδες που θεωρουν το εικοσαρικο,ευτελές ποσόν.Αλλες γυναικες σε σουπερμαρκετ και πολυκαταστηματα τους γινετε η σουφρα ταλιρο ολη μερα για να καταφερουν να το παρουν.ΘυμόςΘυμόςΘυμός
17 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαυρο και στους συναδελφους που γραφουν για vfm για εσκορτς των 50-80-100-200 ευρω. όταν με τα ιδια λεφτα πηδας 2-3-10 γυναικες πως χαρακτηρίζονται vfm γυναικες τέτοιων τιμων. είναι καλυτερο δηλαδή να πηδας 1 ομορφη και με καλη περιποιηση από το να πηδας πολλες ομορφες εστω και με συμπεριφορά κομοδίνου?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4