Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να ξεκινήσω τονίζοντας, προς αποφυγή παρεξηγήσεων, ότι οι μαύρες αποτελούν αδυναμία μου, έχω κάνει πληρωμένο και μη σεξ με αρκετές και έχω καυλαντήσει άλλες τόσες έχοντας μάλιστα και την τύχη να περάσω μερικά χρόνια της ζωής μου στο εξωτερικό, λόγω λοιπόν των χιλιομέτρων που έχω διανύσει μαζί μου έχω δημιουργήσει ένα υψηλό στάνταρτ απαιτήσεων το οποίο η Μπιούτι κάλυψε πλήρως. Προσωπικά και για τα γούστα μου πρόκειται για γυναικάρα όχι τόσο φυσικά με την έννοια της μοντελέ γκόμενας, αλλά κυρίως σωματοτυπικά όσο και για την αύρα που βγάζει, εξηγούμαι. Το σώμα της διαθέτει μια ελαστικότητα που δεν συναντάς εύκολα στις μαύρες, όπως έλεγε ο μεγάλος Σελίν ο κώλος της μαύρης είναι σκληρός σαν φλυός κρεμμυδιού, στην περίπτωση της (πανύψηλης) Μπιούτι δεν ένιωθες αυτή της αίσθηση της πέτρας, η κωλάρα της ήταν υπερυψωμένη και όσο στιλπνή έπρεπε όπως και η υπόλοιπη επιδερμίδα της, για τα βυζιά δεν χρειάζεται να πω κάτι, χυτά και μεγάλα για να ικανοποιήσουν τα βίτσια του κάθε βυζολάγνου, σαλονάρισε ολόγυμνη και αεράτη ενώ στο δωμάτιο ήταν πρόσχαρη χωρίς την τυπική συμπεριφορά φυλετικής καχυποψίας που συναντάς σε πολλές συμπατριώτισσες της, δείχνει ότι θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά και είναι απόλυτα δοτική (αδιάφορο αν προσποιείται ή όχι, είπαμε αγαπούληδες δεν γίνεται να τα έχετε όλα από μια γυναίκα του αγοραίου έρωτα). Συνοπτικά όσοι επιθυμείτε το Απόλυτο νταρντανογύναικο σπεύσατε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπιούτι
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 putaniaris89, ThE, Ground_Zer0 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού