Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι ορισμένες φορές που κάτι απροσδιόριστο σε σπρώχνει να κάνεις κάτι το διαφορετικό, κάτι το ακραίο. Αποφασίζω λοιπόν να πάρω σαν μια διαφορετική εμπειρία, ένα πρόστυχο gilf.

Καταλήγω λοιπόν στο εν λόγω κατάστημα. Παρούσα η Αλιόνα. Βυζάρες φτιαχτές τούμπανο, βλεφαρίδες φτιαχτές, επαρκές ανάστημα, πουτανίστικο στήσιμο. Δεν γαμιέται λέω, πάμε για το κασκαντεριλίκι. Πληρώνω και μπαίνω.

Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή έρχεται η Αλιόνα. Κατεβάζει μόνο τις ράντες από το μεσοφόρι που φορούσε αφήνοντας διαθέσιμα τα βυζιά της. Πάω να της το βγάλω. Δεν το βγάζω μου λέει. Στο σημείο εκείνο έπρεπε κανονικά να την είχα στείλει, αλλά είπα να της δώσω μια ευκαιρία ακόμη.

- Ξάπλωσε της λέω να παίξω με τα βυζιά σου. Ξανά άρνηση.
- Ξάπλωσε εσύ και θα έρθω εγώ από πάνω σου μου απαντά. Έρχεται από πάνω μου παίζω λίγο με τα βυζιά της αλλά έχω πλέον ξενερώσει.
- Έλα της λέω να χύσω στα βυζιά σου.
- Δεν θέλεις σεξ μου λέει. Δεν θέλεις στοματικό. Κάνω πολύ καλό.
- Κάνε μου στοματικό της λέω αλλά με καπότα (Ποτέ ακάποτα με ιερόδουλη). Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι σκέφτηκα μια γαμημένη πίπα θα την κάνει!
- Με καπότα δεν θα καταλάβεις πολλά μου λέει.
- Δεν πειράζει λέω προχώρα! Άσε μας κυρά μου λέω από μέσα μου και σκέφτομαι κάνει κάτι πίπες με καπότα από τη Σόνια στο Βέργας που έτρεμα ένα τέταρτο!
Ξεκινάει μια πίπα άγαρμπη. Στο λεπτό την σταμάτησα. Της έχυσα τα βυζιά σε μια στάση εγώ όρθιος και αυτή ξαπλωμένη πλαγίως έτσι για να ιδρώσει λίγο τη φανέλα.
Μόλις είχε ολοκληρωθεί μια από τις μεγαλύτερες φόλες που έχω φάει στην πολυετή καριέρα μου. Απαράδεκτη

Και φόλα από όμορφο μουνέτο έστω και δύσκολα την καταπίνεις, αλλά από το γκιλφόνι δεν καταπίνεται με τίποτα.

Δεν γαμιέται. Γηράσκω αεί διδασκόμενος

Καλά γαμήσια να έχουμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Dr Serway
Μέλος
Εγγραφή:
23 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
138
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elton tony, ceb73ceb, howbawdat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2017
Φιλαρακι αφου μπηκες αφου την ειδες ηθελες τα κ παθες τα. η γκομενα ειναι ξορκι. ας κανει κ το καλυτερο τσιμπουκι στον κοσμο.
Στειλε μου μια φωτο σου να σου φτιαξω εναν αδριαντα να τον βαλουμε στο πεδιο του αρεως διπλα στους ηρωες του '21 γιατι αυτο εισαι,ηρωας...Χμμμ;
07 Ιουνίου, 2017
Αφου ρε φιλε μαλακια ηθελες να τραβηξεις γιατι πηγες στο μπουρδελο και ξοδευτηκες ?? Μεγάλο χαμόγελο
Η Αλιονα δεν ειναι φολα ... απο τα καλυτερα μιλφ ειναι στην φυλης... Εγω γαμησα καλα Κουλ
07 Ιουνίου, 2017
Μου αρέσει να επιβεβαιώνομαι και ας μου σβήνουν τα σχόλια.
07 Ιουνίου, 2017
Απ' οτι ακουστηκε.. εκοψε τις ρουφοκωλαδες κ' τα γλειφωποδαρα κι αυτη, και το παιzει κυρια.. Σπασίκλας
08 Ιουλίου, 2017
ρε παιδια μια απορια εχω.αυτη η αλιονα...τρανς δεν ειναι?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5