Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295734
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σήμερα με την Ιόλη ορμώμενος από τα καλά λόγια από τον napoleonv1 έτσι μετά αποστολή μερικών μηνυμάτων και ενός τηλεφώνου κατάφερα να κανονίσω το ραντεβού στο γνωστό hotel πίσω από το Ωνασειο. Φτάνω στέλνω μνμ με αριθμό και περιμένω .
Τοκ τοκ μετά από κάνα 10 λεπτό χτυπάει η πόρτα ανοιγωντας βλέπω ένα μικρόσωμο πλασματακι ήρθε φοροντας ένα κόκκινο εφαρμοστό σορτσάκι και ένα στενό μπλουζάκι ίδιου χρώματος. Μπαίνοντας μέσα στο δωματειο μου έδωσε την αίσθηση σαν να είχα ένα αθώο πλασματακι απέναντι μου που πρόκειται να αποπλανησω δεν μπορούσα να φανταστώ τι θα επακολουθουσε. Πρόκειται για μια καθημερινή κοπέλα που θα την πεις υπεροπλο σαν πρώτη εντύπωση είναι ένα γλυκό κοριτσάκι με λεπτά χαρακτηριστικα , αθώο προσωπάκι και ένα καλογυμνασμενο κορμί και ανύπαρκτο στήθος.
Μπαίνουμε για μπανακι μαζί και ξεκινάμε ένα χαμουρεμα δίχως αύριο γλωσσοφυλα βαθιά να τής χαϊδεύω την κωλαρα της καί να βάζω δάχτυλο , αυτή να μου χουφτωνει τον πουτσο για το πότε βρεθήκαμε στο κρεβάτι ούτε που το κατάλαβα, λες και ήμουνα με την γκόμενα στο πρώτο ραντεβού καταλήξαμε σε 69 για να της ανταποδώσω την καυλα τέτοιο φρέσκο μουνακι δεν υπήρχε περίπτωση να μην το τιμήσω. Καλοξυρισμενο, μυρωδάτο και καλοσχηματισμενο , με μια τεράστια κλητοριδα που καυλωνει αμέσως πρώτη κατάθεση ήρθε στο 69 χυσαμε και οι δύο ταυτόχρονα σχεδόν ,ενώ εχυνα δεν σταμάτησε να μου τον ρουφάει και ετρεμα από την καυλα πήγε στο μπάνιο διακριτικά να τα φτύσει. Μπήκα εγώ να ξεπλυθω λιγάκι από το χυσια μεγάλες καυλες το μωρό μάλλον λόγω τού νεαρού τής ηλικίας τής. Κάτσαμε για κουβεντούλα παρήγγειλε μια πορτοκαλάδα μιλήσαμε κάμποσο ,πάρα πολύ μορφωμενη κοπέλα εξάλλου φοιτήτρια μου δήλωσε εξάλλου δεν έχω λόγο να μην την πιστέψω αφού χειρίζεται άψογα την γλώσσαΕμμμμΕμμμμ.
Έναρξη β γύρου ξεκινάει με αισθησιακή ακολουθία φίλων από τα χείλη προς τα κάτω , αργά και βασανιστικά καταλήγοντας στην πουτσα μου αρχίζοντας μία πιπα δυνατή χωρίς στην αρχή με φτυσιματα και καραμελωμα της γύρω περιοχής αφού κατά καυλωσα πάλι πέρασμα σκουφου, την αναιβαζω από πάνω μου ,ήθελα να χαζεύω αυτό το μωρό να παλεται πάνω στην πούτσα μου να κάνει διαλύματα και να πέφτουν φιλιά καυτά και εγώ να της δίνω σφαλιαριτσες στη κωλαρα τής ,εναλλαγή στάσεις με έμένα από πάνω σε gfe κατάσταση και μόλις κατάλαβα το τελείωμα βγαλσιμο σκουφου και κατάθεση στο στόμα τής όπου πήγε στο μπάνιο διακριτικά να τα φτύσει κουβεντούλα και μασαζακι μετά από ένα λαδάκι που είχα φέρει το είχα πάρα πολύ μεγάλη ανάγκη λόγο κούρασης από την προπόνηση αρκετά ανακουφιστικο μπορώ να πω. Γενικός πέρασα πάρα πολύ καλά μαζί τής σίγουρα εάν μπορέσω θα την ξανατιμησω...
ΜΙΚΡΉ ΣΤΟ ΜΆΤΙ ΜΕΓΆΛΗ ΣΤΟΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, fouxter, napoleonV1 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2017
Καλα . 1,5 ωρα και δεν πηρες κολαρακι? Αντιχριστε !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1