Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 213 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπιουτι, μαυρο τουμπανομωρο 26 ετων, τεράστια μασταρια, τερατώδης ολοστρόγγυλη κωλαρα, ομορφο γλυκό πρόσωπο με υπερφουσκωμενα χείλη (φυσικα).
Με καυλαντισε πολυ δυνατα στο σαλόνι και με έπεισε για να επενδύσω 20 ευρω για φουλ πρόγραμμα πλην κώλου.
Στο δωμάτιο χαμογελαστή και ευγενική, η συνενόηση στα αγγλικά που ξέρει πολυ καλα. Δε λεει οχι στα χουφτωματα που σίγουρα θα έχετε αναγκη αφου η κοπελα εχει πλούσια τα ελέη.
Ειχα καυλώσει ακόμα απο τα προκαταρκτικά χουφτωματα, και στη πιπα το καυλι μου εγινε πετρα, το πηρε ακαποτα στο στόμα και εκανε φιλότιμες προσπάθειες για ντιπ θροατ που για λιγο δε κατάφερε, με δακρυσμενα ματια ;)
Την εβακα στο ιεραποστολικό και τη καταγαμησα, εκει μετα απο λογο πίεση δέχτηκε και τα γλωσσοφιλα μου, και απόλαυσα τις γεμάτες χειλαρες της(δεν εζω ξαναφιλισει τοσο γεματα χείλη στη ζωη μου).
Την έβαλα και στα τέσσερα να απολαύσω τη θεα της υπέροχης τεράστιας κωλαρας της και με τα κομπλιμέντα στην οψη της αρχισε το τουερκ στο πουτσο μου πραγμα που εφτασα τη καυλα μου στα υψη, εβγαλα τη καποτα και εχυσα πανω στα κωλομαγουλα της!
Η κοπελα δε λεει οχι μα μου σου του, εινακ πολυ φιλοτιμη και καλη, αν σας αρεσουν οι μαυρουλες πρέπει να δοκιμάσετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπιούτι
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, putaniaris89, obi1 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2017
Συναδελφε ξερεις τι ωρες δουλευει? Να την περασω ενα ματι να δω αν μου κανει?ψαχνω για μαυρη σε μπου κ δεν εχω πετυχει.
06 Ιουνίου, 2017
Τυπε χθες το απόγευμα τη πέτυχα στπ Φωκαιας 25 1ος οροφος, απογευματινή βαρδια (17:00 με 00:00), αλλη φορα τη πετυχα στο Φυλης 84α τη τριτη βάρδια (00:00 με πρωι) δικιμασε σε αυτα τα δυο σπίτια απόγευματινη η διαβαζε τις ημερισιες ενημερωσεις
07 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιος.!!"ευχαριστω για την ενημερωση.σκεφτομαι οτι μπορει να ειναι μια ψηλη νταρντανα.με τεραστια κολαρα.την ειχα δει ιασωνος 19 οροφος.οκ..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3