Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 13 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επίσκεψή στο 2ο απο τα τρία σπιτάκια (το σπιτάκι αριστερά όπως φαίνεται στην πρώτη φωτογραφία του σάιτ).Θα αρχίσω την περιγραφή μου απο παλιότερη ημερόμηνια που είχα επισκευτεί το έν λόγω σπιτάκι και τότε δούλευε η Καρίνα μαζί με την φίλη της Όλγα,σε διαφορετικές εβδομάδες η κάθε μία,(μια εβδομάδα η Καρινα,την επόμενη εβδομάδα η Όλγα).Η Καρίνα απο τότε έχει φύγει και τώρα,αυτην την εβδομάδα (05-06-2017),δουλεύει η Όλγα και την επόμενη η Νικολέτα.Θα αρχίσω απο τα καλά,απο την Καρίνα και την Όλγα.Αυτές οι δύο είναι δύο γυναίκες αρκετά σέξι εμφανισιακά,που βγάζουν πολύ καύλα στο κρεβάτι.Πραγματικά νομίζεις οτι βρίσκεσαι με την γκόμενα σου που σε γουστάρει τρελά.Καθόλου πίεση χρόνου,φοβερή συμμετοχή στο κρεββάτι και πολύ φιλική διάθεση.Τα καλά όμως τελειώνουν εδώ καθώς έκανα το λάθος να δοκιμάσω την Νικολέτα και πραγματικά έκλαψα τα 50 ευρώ που έδωσα.Ένοιωθα στο τέλος όταν έφυγα απο το studio,λές και έχασα το πορτοφόλι μου ένα πράγμα....!!!!
Η Νικολέτα λοιπόν,είναι μια ξανθιά γκόμενα (milf) με πολύ πρόστυχο πρόσωπο,τσιμπουκόχειλα και γενικά έχει μια καυλόφατσα που θέλεις να την χύσεις,να την χύσεις στη μάπα.Φοβερές βυζάρες,γυμνασμένα καλλίγραμμα πόδια και ωραίο ξυρισμένο γουλί,μουνάκι.Το όλο σύνολο το χαλάνε τα κιλάκια που έχει στην κοιλιά της,άλλα μην φανταστείτε κάτι το υπερβολικό.Με το που είδα όλα αυτα λοιπον στο σαλονάρισμα της,καύλωσα και είπα να περάσω στα ιδιαίτερα για να τη σκίσω.Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο και μετά απο λίγο έρχεται και η Νικολέτα με ένα ψεύτικο χαμόγελο και εμφανώς νευριασμένη.Στην άρχή ήθελα να την χαμουρέψω λίγο στα όρθια αλλά αυτήν να επιμένει να ξαπλώσω.Ωχ λέω δεν ξεκινάμε καλά και απο εκεί άρχισε η αντίστροφη μέτρηση... Αρχίζω και χουφτώνω τις βυζάρες της και ξαφνικά μου τράβει δύο τσιμπιές στις ρώγες μου τόσο δυνατές που είδα αστράκια!Γιατί το έκανες αυτό την ρωτάω και μου λέει ότι της ζούληξα και εγώ έτσι τις ρώγες της (πράγμα που δεν έκανα....),για αυτό με έκανε και αυτήν έτσι.Πρόσεχε μου λέει ποιο απαλά.Την αγγίζω πάλι στις ρώγες της και πήγε πάλι να με τσιμπίσει με το ίδιο τρόπο.Να μην τα πολυλογώ άλλο,γενικά η συμπεριφορά της ήταν πολύ εχθρική και ανάρμοστη,άκρως αντισεξουαλική.Συγκρατώ τα νεύρα μου για να μην γίνει κόλαση εκεί μέσα βραδιάτικα και την γυρίζω ανάσκελα για να χύσω και να τελειώνουμε με την συγκεκριμένη......Γυρίζει ανάσκελα πάλι σαν να κάνει αγγαρεία.Εντωμεταξύ εγώ,απο την ξενέρα που είχα φάει,η πούτσα μου είχε γίνει μελάτη.Νοστάλγησα στο σημείο εκείνο την Καρίνα και την Όλγα που κάνουν τρελά γαμήσια και σου κάνουν έναν πούτσο τούμπανο,αλλα δυστυχώς στο κρεβάτι είχα την Νικολέτα,την οποία εκείνη την στιγμή,μετά απο αυτό που έκανε,ήθελα να την σπάσω στο ξύλο,παρά να την γαμήσω.Με χίλια ζόρια έχυσα και όταν έφυγα απο το κρεβάτι να πάω στο νιπτήρα να πλυθώ,τότε θυμήθηκε να συμπεριφερθεί όπως πρέπει και να γίνει πιο φιλική,λέγοντας μου διάφορα κοπλιμέντα.....Ντύνομαι και χωρίς να πώ τίποτα στην τσατσα φεύγω.Έτσι και αλλιώς,στο εν λόγο σπιτάκι θα πάω μόνο όταν δουλεύει η Καρίνα,η Όλγα,η όποια άλλη κοπελα της προκοπής φέρουν.Ακόμα κλαίω τα 50 ευρώ....Αυτά μπας και σωθεί κανένας άνθρωπος....!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
xistis848
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iakovos, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, dimmits και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2017
φιλε εκει που σε τσιμπησε δυνατα επρεπε να τα παρατησεις να ζητησεις τα λεφτα σου και να φυγεις. πρεπει επιτελους να μαθουν να σεβονται τον πελατη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1