Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και σε λίγη ώρα η κοπέλα ήταν στον χώρο μου,μόλις άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια κοντή νεαρή κοπέλα με μαύρο καλοκαιρινό φόρεμα και σανδαλια,απλό ντύσιμο,φουλ μαυρισμένη μάλλον από σολαριουμ.Το πρόσωπο της ήταν καλούτσικο με συλικονατα τσιμπουκοχειλα και αδύνατο μίνιον σώμα με ανύπαρκτα βυζιά
Στο σεξ γενικά της αρέσουν οι ήρεμες καταστάσεις,πρωτοβουλίες δεν πήρε καθόλου παρά έκανε ότι της έλεγα.Προκαταρκτικα έκανε ελάχιστα παρά γλυψιματα στο στήθος και στον λαιμό μου αλλά έδινε βαθιά γλωσσοφιλα.Η πίπα της ήταν καλούτσικη έκανε πολλές προσπάθειες για ντιπ,δεν χρησιμοποιουσε δόντι αλλά μερικές φορές πήγε να χρησιμοποιεισει το χέρι της
Στο σεξ προσπάθησε περισσότερο αν και έβαλε λίγη ποσότητα τζελ στο προφυλακτικό.Δοκιμασαμε πολλές στάσεις με αυτήν στα 4,ιεραποστολικο,με αυτήν από πάνω,σε ολες τις στάσεις είχε καλή συμμετοχή με κραυγουλες και επιφωνηματα.Το τελος με βρήκε στο πρόσωπο της όπου κυριολεκτικά την έκανα χάλια.Μετα ακολούθησε σοσιαλ για διάφορα θέματα μιας και τα αγγλικα της είναι καλά με δυνατό μασαζακι.
Συνοψιζοντας η αμαντα συστηνεται σε οσους γουστάρουν ήρεμες καταστάσεις,όσοι θέλουν άγριες καταστάσεις μακριά.Οσι αφορά εμένα μάλλον δεν θα την ξαναπάρω καθώς θεωρώ οτι στα 150 ευρω υπάρχουν πολλές καλύτερες επιλογές

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, LanciaRallye037, mad_max και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού