Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απο την 1η φορά που γνώρισα την κατερίνα και όσες φορές και εάν βρεθήκαμε ένα πράγμα γύριζε στο μυαλό μου , να την δοκιμάσω με την γυναίκα μου. Δεν θα μπώ σε πολλές λεπτομέρειες διοτι δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτή την υπέροχη ώρα.
Η Συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο. Χτύπησε η πόρτα και εμφανίστηκε η ψηλή λεπτή θεά μου . Πήραμε ένα ποτάκι και οι τρείς μας για να σπάσει ο πάγος . Η Κατερίνα χαμογελαστή και αρκετά ενθουσιασμένη μπήκε για μπάνιο και βγήκε με μια ωραία κρέμα σώματος που μύριζε φανταστικά και άρεσε πολύ στη γυναίκα μου . Άρχισε να τι χαιδεύει παντού και να την φίλάει στο στόμα και φτάσαμε στο καλύτερο να δω τη γυναίκα μου να κάνει 69 με μια άλλη γυναικα. Επιτέλους λέω μέσα μου , δύο καυλιάρες που δεν άφηναν η μια την αλλη . Εγω στην άκρη του κρεβατιού να λέω να μπώ στη μέση η να αφήσω το παιχνίδι στην κατερινούλα .
Σε ούτε 10 λεπτά η γυναίκα μου αρχίζει να με τραβάει για σέξ κάτι που μάλλον κακοφάνηκε στη κατερίνα και είπε απο τώρα θες να μπείς και εσυ?? κάτσε λίγο μωράκι μου να απολαύσω αυτο το υπέροχο πλάσμα . Σταματάει και βγάζει απο την τσάντα της 4 δονητές και μπόλικα προφυλακτικά (δεν τησ είχα ζητήσει να φέρει τέτοια προφάνως θα γουστάρει γυναίκες . ) Απο δω και πέρα μάγκες δύσκολα θα περιγράψω την εικόνα να της βλέπεις και να καπνίζεις απεναντί τους σαν παρακολουθείς τσόντα μπήκα και εγω σε λίγη ωρα και παίξαμε και οι τρείς αλλά η κατερίνα όπως την είχα παρακαλέσει απο πρίν ήταν προσηλωμένη στη γυναίκα μου . Δεύτερος γύρος δεν υπήρχε γιατί ήμασταν ήδη μια ώρα και ένα τέτρτο μόλις το πήραμε χαμπάρι .
θα αναφέρω οτι έχει μεγάλη αξία για μένα η οικειότητα που νιώθει κανεις μαζί της αλλα οι υψηλες υπηρεσίες σεξ που προσφέρει το μωρό

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
258
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, rigormortis, nikos708 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2017
Εύγε πολύ καλό σε βρίσκω Μεγάλο χαμόγελο σε όλα εκτός από μια μικρή λεπτομέρεια ... Κουλ δεν μας δείχνεις φωτό να σκάσουμε Σπασίκλας
06 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ουτε ο Τσιπρας δε λεει τετοια παραμύθια , φίλος
06 Ιουνίου, 2017
Πως το έφερες στη γυναίκα σου? Το ήξερε ότι την είχες πάρει πάλι?
G
giorgos.k
06 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο μυαλό μου ήσουν ? Αυτό ακριβώς θα ρωτούσα
06 Ιουνίου, 2017
Αν ο Τσίπρας πει στην Περιστέρα για ντουέτο, θα πέσει παντόφλα Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5