Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ινα...βλέποντας την συμπαθητική μαντάμ με το κοντο μαλλί και τα γυαλάκια ,που σε εμενα πάντα μου λέει αυτο που ισχυει για τις κοπέλες με τις οποίες δουλεύει ,περίμενα να δω την ίνα,με το που βγηκε ,ειδα ενα ωραίο πληθωρικό μωρό ,ψηλό με κωλάρα,μικρό σχετικα βυζάκι(που αν ειχε πιο μεγάλα βυζιά θα της ειχα βάλει 10) ωραιο πρόσωπο,ετοιμόλογο με καλά αγγλικά,μου ειπε και καποια λογια για την μπερδεμένη καταγωγή της,πραγμα που δεν εχει και τοση σημασία...ειτε ειναι μιση ουκρανέζα,βουλγαρα,ρωσίδα η αγγλίδα...ειχα κανει το ντουζάκι μου ...και ξεκινησε μια πίπα που καιρό ειχαν να μου κάνουν, με πολύ προσοχή και αργο ρυθμό,την νειχα περιποιηθεί και εγω ανάλογα και ειχε γκαυλώσει η Ινα,ισως για αυτο να με περιποιηθηκε ...Χμμμ;ποιος ξέρει....
ηρθε απο πάνω ,την γυρισα σε ιεαραποστολικό και τελειωσα με πισωκολλητό.....οπου απολαυσα την κωλαρα της....Προσπαθησα να ξαναπάω μαζι της γιατι ειναι απο τις γυναίκες που γουσταρω αλλα δεν την βρήκα....δουλευε βραδινή την επομενη φορά που πηγα...αν είχε και γλωσσοφιλα,θα ηταν πραγματικη gfe.....αλλα δεν πρζ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνα
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.543
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, sex volcano, crucifix και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού