Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέποντας τις ερασιτεχνικές φωτογραφίες στο σαιτ, σκέφτηκα πρέπει να το αδικησα αυτο το κορίτσι.Περνώντας πολλές φορές την περασμένη χρονιά και διαβάζοντας μια κριτική ενος φίλου και συναθλητή που θεωρω πως οι κριτικές του έχουν βάση .Δεν εκανα το επόμενο βημα,γιατι διαβάζοντας πως η κοπέλα δεν είναι και τόσο καλή με την καθαριότητα απο την κριτικη του συναγωνιστή...την ειχα στα απαγορευτικά....Παρολα αυτα και βλέποντας τις ερασιτεχνικες φωτογραφίες στο φόρουμ ειπα να φάω την επόμενη φόλα....Πλήρωσα και 100 ευρω για 2 φορές ο μα@@@ας. Μπήκε η κοπέλα νεο,ομορφο κοριτσάκι,με ωραίο κορμί,με μοναδικό μειονέκτημα της τα σιδεράκια που φοράει ,αλλα θα διορθωθεί και αυτό ξεκίνησε τα προκαταρκτικά, πηγαμε σε 69 οπου ηταν πεντακάθαρη,καλή πίπα ,γυρίσαμε σε 2-3 στάσεις και τελειώσα καποια στιγμή....κάθισε.... μιλούσε...έλεγε και έλεγε και της λέω καποια στιγμη πάω να κανω μπάνιο για τον δευτερο γύρο....μου απαντάει τελειωσε ο χρόνος μας....της λεω πως έχει η κατάσταση και πως πληρωσα για 2 γύρους...Μου απαντάει εχουμε μιση ωρα και πέρασε η ωρα μας κτλ....ΜαλακίαΧμμμ;Δν
εν το εκανα θέμα απλά της ειπα πως τοση ωρα φλυαρούσε εδω....Μαλακίατα είπα λιγο και με την τσατσά μου είπε τα ιδια και ετσι σηκώθηκα και εφυγα....Δεν ξερω τι πολιτικη έχουν αυτα τα μαγαζιά....ΤΟ Ειχα παρει κι αλλες φορες αυτο το πρόγραμμα,και δεν ειχα θεμα και πιεση χρόνου....Μονο μια φορά με την Ίνα (στο red light)και αλλη μια φορά με αυτην την Κατερίνα.....Δεν προκειται να ξαναπάω με την συγκεκριμένη,δεν ειμαι απο αυτους που θα γκρινιάξουν για το 40ρι που δεν ειναι 30ρι η 25 ρι.....αλλά τετοια κοροιδία δεν την ανέχομαι......αν ηταν ετσι θα πληρωνα 50 ευρω και θα μπαινο εβγαινα 2 φορές....και μην μου πει κανενας υπευθυνος για το οτι πληρωνεις και το γυμνο η το 69ΜαλακίαΜαλακία
Γιατι μερικοι μας εχουν για πολύ μαλάκες...και το λεω εγω που τα συγκεκριμενα μαγαζιά τα θεωρω απο τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.544
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, kostkast, al pacino

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2017
Τα κοροιδα με το δρεπανι να τα θεριζεις δεν τελειωνουν!Οι τιμες του συγκεκριμενου μαγαζιου ειναι για αυτους!Ακους εκει 40 ευρω απλο και δεν σε υπολογιζουν.Απο μερους μου εδω και πολυ καιρο μαυριστηκε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1