Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επειδή βλέπω πως οι απόψεις διίστανται για την εν λόγω κοπέλα ας προσθέσω και εγώ την εμπειρία μου για να έχουν άλλη μια άποψη οι επόμενοι.
Ας γίνω πάλι ο κακός και αυστηρός....Μέτρια σε όλα η κοπέλα, σε αρκετά σημεία δεν πιάνει ούτε τη βάση.
Πάμε στην εμφάνιση....
Νόμιζα ότι συνάντησα την Peggy Bundy, (χωρίς το κόκκινο εξωφρενικό μαλλί και χωρίς την καύλα...) όσοι δεν καταλάβατε την αναφορά δεν είστε δικοί μου άνθρωποι....Κουλ
Έντονο βάψιμο, κατακόκκινο κραγιόν όπως στις φωτογραφίες, ψηλοτάκουνα πέδιλα, χρυσά νύχια σε χέρια και πόδια, κολάν και τεράστια σκουλαρίκια...μια απωθητική για μένα κιτς εμφάνιση, τί διάολο, μέχρι και στο κινητό χρυσή θήκη είχε!
Πρόσωπο συμπαθητικό, όμορφα μάτια, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Έχει και ένα θέμα με τα δοντάκια της...
Μπουτού με λίγο πάχος στην περιοχή της κοιλιάς και ωραίες φυσικές βυζάρες...Μόλις έβγαλε τα ψηλοτάκουνα προσγειώθηκε στο 1,65 περίπου.
Δεν ξέρω πως αλλιώς να την περιγράψω, δεν θέλω να τη θάψω και ίσως να την αδικώ, δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα αλλά δεν ήταν και του γούστου μου, πως να το κάνουμε.
Γιατί συνέχισες μαλάκα αφού δεν σου άρεσε; Γιατί έπρεπε να το χώσω κάπου εκείνη τη στιγμή...είχα αδειάσει την προηγούμενη μέρα με την "ακτινογραφία" Αναστασία, (δείτε κριτική Blizzardeye) αλλά επειδή προβλεπόταν ξεραϊλα στην πόλη τις επόμενες μέρες είπα να τη δοκιμάσω. Και μετά από 2 ώρες άρχισε να διαφημίζει το glamour ότι έρχεται στη φτωχομάνα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Στον αγώνα μια απογοήτευση το κορίτσι, παντελώς αδιάφορη και εμφανη διάθεση αγγαρείας. Φιλί με γλώσσα ούτε κατα λάθος, πίπα ανέκδοτο για άλλη μια φορά, ρε Ουκρανάκια τί σκατά έχετε πάθει; Δεν είσασταν έτσι, αλλιώς σας είχαμε μάθει. το μόνο θετικό ότι κάνει ότι της ζητήσεις χωρίς αντίρηση αλλά δεν το κάνει καλά! Τελείωμα στο στόμα, πάλι καλά...
Εμφανής διάθεση να ροκανήσει το χρόνο και να αποφύγει το δεύτερο γύρο, το κατάφερε αφού και εγώ δεν είχα διάθεση να συνεχίσω, αλλά την έβαλα να ρουφάει μέχρι να τελειώσει η ώρα, έτσι για να λέμε ότι τα δούλεψε τα λεφτά που πήρε. Προς έκπληξή μου κατάφερα και τελείωσα και δεύτερη φορά στο στοματάκι της.

Δεν ξέρω αν τη θάβω την κοπέλα ή την αδικώ αλλά ήταν από τα πιό αδιάφορα και ανούσια ραντεβού που έχω κάνει. Φαινεται ότι δεν της αρέσει αυτό που κάνει και δυστυχώς για αυτήν δεν έχει και την εμφάνιση να υποστηρίξει αυτό που προσφέρει. Ίσως την πέτυχα σε άσχημη μέρα, αφού άλλοι πέρασαν καλά μαζί της σε αντίθεση με μένα και δεν τους αμφισβητώ. Επίσης άλλοι φίλοι ίσως να γουστάρουν τα πιασίματα που προσφέρει ένας τέτοιος σωματότυπος.
Το λάθος ήταν δικό μου που δεν διάβασα όλες τις κριτικές για να έχω καλύτερη άποψη. Και τα λάθη στο σπορ είναι πάντοτε δικά μας, είναι άδικο να κατηγορούμε άλλους για τις μαλακίες μας ή ότι παραπλανηθήκαμε, η μεταβολή και δρόμος είναι πάντοτε δικαίωμά μας...

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2017
Γιατί έπρεπε να το χώσω κάπου εκείνη τη στιγμή... Μεγάλο χαμόγελο Ποδηγετούμεθα από τα λάθη μας και τα πάθη μας, κύριε. Συνεχίζουμε! Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1