Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνευρεση εγινε στο αριστερο μπουρδελο.Η τσατσα μου παρουσιασε την Λουιζα.Προκειται για μια νεαρη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μακρυ ισιο μαυρο μαλλι , ωραιο φυσικο μικρο στητο βυζι , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι.Ειναι αυτο που λεμε ζυμαρακι! Η κοπελα εχει δουλεψει επισης Φωκαιας 25β ισογειο , Κολωνου 11α,11β και 15.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια της βυζακια και να χουφτωνω το κωλαρακι της.Υστερα αυτη μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Αυτη ηταν στημενη στα τεσσερα με τον κωλο γυρισμενο προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της χωρις αυτη να δυσανασχετει.Η πιπα της ειναι μετρια και με χρηση χεριου.Της ειπα να συνεχισει χωρις να χρησιμοποιει το χερι της.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζακια και τον λαιμο.Την γαμουσα και αυτη επαιζε με τα βυζακια μου.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη εβαλε ενα μαξιλαρι κατω απο το σωμα της.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Αυτη εδειχνε να αντεχει το δυνατο γαμησι.Και δεν της φαινεται στο σαλονι οτι αντεχει δυνατο γαμησι!... χαχα ...Την ρωτησα αν δεχεται τελειωτικο στο στηθος η στον κωλο της.Αρνηθηκε και τα δυο.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Η κοπελα περιμενε μεχρι να ξεστραγγισω.Αυτη ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Λουιζα ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Βασικα επιβεβαιωθηκαν οι συναγωνιστες που μιλουσαν στις κριτικες τους για ενα γλυκο πλασμα! Ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να τον ικανοποιησει.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Δεν κανει προκαταρκτικα αλλα η πιπα της ειναι μεγαλης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλακια στο σωμα της και σε δαχτυλο στο μουνι της.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λουίζα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, targetass και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2017
Την πηδουσα στο φωκαιας 25πανο τοτε εκανε ελευθερο στοματικο πολυ καυλοτικο για τα γουστα μου! Οταν την ξανασυναντισα στο κολονου 15 μου αεχισε τα πως με βρηκες κτλ,μου πεταη και το κορυφαιο οτι τωρα ειναι καλητερα και με πιο λιγα λεφτα θα με γαμας...της ειπα δεν εχω προβλημα με αυτο!τελοσπαντον σπαστικα και απο τοτε της εδωσα κοκκινη καρτα!!!ειναι πολυ καχυποπτη οταν υης ειπα οτι σε βρηκα λογο του οτι μου τοπε η τσα απο το φωκαις 25 μου λεει αποκλιετε ...καταλαβα πως ειχαν τσακοθη...ψαχνετε πολυ και ξενεροσα!αντι να πει και ευχαρηστο που την βρηκα και θαχε συγουρακη 50 με 80 ευρο το μηνα και απο μενα!εκηνη οχι ευχαρηστο δεν ειπε αλλα μολης της ειπα για το μπου λιγα πραγματα μου λεει ελπιζο να λες αληθεια οτι γραφουν καλα για μενα αλλιως θα αγτιεψω! Της λεω τραβα δες μονη σου και εφυγε τεσπα ακυρο στις κουτοπονηρες!
21 Φεβρουαρίου, 2018
Αυτη την γλυκια κοπελα την εχω ξεσκισει στο Φωκαιας 25Β(Κατω) .Ωραια και καθαρη κοπελα.Δεν το περιμενα οτι θα κατεληγε στο Μεταξι αυτη η κοπελα Λύπη nking:
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2