Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214866
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε απόγευμα Παρασκευής γύρω στις 1900 παρά , στην υποδοχή η πάντα χαμογελαστή και ευγενική σερίφησσα με πέρασε στο δωμάτιο , σύνολο 8 κοπέλες , οι 3 στο δωμάτιο 5 είδα αλλά από αυτές οι δύο θα πέρναγαν .
Πρώτη μου επιλογή η Κίρα αλλά θα περνούσε σε δωμάτιο , δεύτερη επιλογή μου η Μαργαρίτα που όπως η ίδια μου ανέφερε στην συνέχεια είναι η μεγάλη αδερφή της Κίρας...Μαργαρίτα ή Μαργκο όπως αρχικά παρουσιαζόταν στο μαγαζί ξανθοκάστανο μίλφ 31 ετών από την Οδυσσό της Ουκρανίας με κανονικό σώμα ωραίο γυμνασμένο και πάρα πολύ καλό 2.5άρι βυζί .
Είπα στην σερίφησσα να μου στείλει την Μαργαρίτα , αρχικά ήταν αρκετά ψυχρή ίσα ίσα που μιλούσε , με ρώτησε αν μιλάω αγγλικά , αυτή μιλάει καλά και τα μιλάει με την χαρακτηριστική ρώσικη προφορά που μου αρέσει… Μου άνοιξε πετσέτα ενώ έστρωσε μπροστά και από την καμπίνα του ντούζ άλλη μια , σκύβοντας η πολύ κοντή πράσινη ρόμπα που φορούσε δεν μπορούσε να κρύψει το κορδόνι της αλλά περισσότερο την υπέροχη κωλάρα της .
Μπήκα φρεσκαρίστηκα και αυτή έφυγε να μου φέρει νερό , στην συνέχεια ξάπλωσα μπρούμητα και την περίμενα , ήρθε μετά από λίγο , έβγαλε την ρόμπα της και έμεινε με τα εσώρουχα της . Πήρε το λάδι το έβαζε στην παλάμη της και μετά το άφηνε να πέσει στάλα στάλα από τα δάχτυλα της στο σημείο που ήθελε να κάνει μασάζ . Ξεκίνησε από την πλάτη και τους ώμους , μετά αυχένα , κατέβηκε στα πόδια όπου πέλματα δεν έκανε , το μασαζ της χαλαρωτικό αλλά γενικά λίγο άνω του μετρίου (απ ότι μου είπε στο τέλος είπε ότι δεν μπορεί να κάνει γιατί τις πονούν τα χέρια της) για τέλος άφησε σπονδυλική στήλη και κωλομέρια .
Όταν τελείωσε με το μέρος του μασάζ έβγαλε τα εσώρουχα της και επέστρεψε σε εμένα , έβάλε το χέρι της κάτω από το κορμί μου και τράβηξε τον πούτσο μου προς τα πίσω και άρχισε να τον τρίβει , έτριβε και τα αρχίδια , όταν πια καύλωσα για τα καλά με ρώτησε αν θα μπορούσα να γυρίσω .
Γύρισα ανάσκελα , αφού έτριξε λίγο το στήθος και αρκετά τα μπούτια και τα αρχίδια έσκυψε και πήρε τον πούτσο στο στόμα της , πίπα πάρα πολύ καλή τον έβάζε όσο μέσα μπορούσε στο στόμα της και μπουκωνόταν , έπερνε λίγες ανάσες και στην συνέχεια μούλιαζε με την γλώσσα της τα αρχίδια και ξανα τσιμπούκι …. Την σταμάτησα για να μην χύσω , ανασηκώθηκα και κάθισα στην άκρη του κρεβατιού , με αγκάλιασε , άρχισα να γλύφω τις βυζάρες της και να πάιζω με το μουνάκι της , την ανέβασα πάνω μου , άρχισε να με φιλάει λυσσασμένα , έπιασε με το χέρι της τον πούτσο μου τον ανέβάσε λίγο προς τα πάνω (μην έχουμε κάνα ατύχημα και μπώ έτσι μέσα της)και άρχισε να τρίβεται πάνω σε αυτόν .
Την έπιασα την σήκωσα την μετέφερα στον καναπέ όπου την τοποθέτησα ανάσκελα , έσκυψα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι αλλά να τις βάζω και δάχτυλα , είχε γίνει μούσκεμα , μου πίεζε το κεφάλι μου τράβαγε τα μαλλία και σχεδόν είχε δακρύσει από την καύλα… Σταμάτησα , ανέβηκα πάνω της πλησιάσα τον πούτσο μου στο στόμα της και της τον έδωσα , ακολούθησε λίγο mouth fucking και στην συνέχεια πέρασμα προφυλακτικο΄θυ μπάς και προλάβω να την γαμίσω…
Πρώτα την πήρα έτσι ανάσκελα όπως ήταν με πολύ βαθιές διεισδύσεις σε δυνατούς ρυθμούς και πολλά γλωσσόφιλα για αρκετή ώρα ενώ στην συνέχεια η δεύτερη και τελευταία στάση ήταν πισωκολλητό στα όρθια για πολύ λίγο μίας και δεν μπορούσα άλλο να κρατηθώ , βγήκα από μεσα της έβγαλα το προφυλακτικό και χωρίς να προλάβω να της πώ τίποτα γύρισε έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα την και με ρούφηξε μέχρι τελευταία σταγόνα…
Την άραξα για λίγο στον καναπέ , πήγε στο τραπεζάκι με τα πράγματα σκουπίστηκε και έκανε πλύσεις στο στόμα της , πήγα να σηκωθώ να κάνω ντούζ , με πλησίασε και με καβάλησε , άρχισε πάλι να με φιλάει παθιασμένα ,εννοείται ότι ανταποκρίθηκα και εγώ ενώ ταυτόχρονα έπαιζα με το μουνάκι της , άρχισε να παίζει και αυτή τον πούτσο μου , όλο αυτό το σκηνικό κράτησε κάνα τέταρτο , μέχρι δηλαδή που με έκανε να χύσω πάλι .
Δεν σηκώθηκε από πάνω μου , με ρώταγε διάφορα πράγματα , ηλικιά αν είμαι παντρεμένος και διάφορα που δεν μπορώ να αναφέρω , σε αυτή την κουβέντα μου είπε ότι είναι αδερφή της Κίρας , έχουν έρθει 1,5 μήνα στην Αθήνα από την πατρίδα της και ότι μέχρι πρίν 2,5 χρόνια έκανε μποντι μπίλντινγκ.
Σηκώθηκε , πήρε τα πράγματα της με χαιρέτησε και με άφησε να κάνω το μπάνιο μου , στο δωμάτιο έκατσα περίπου μια ώρα και δέκα λεπτά χωρίς να βάζω μέσα στην ώρα το μπάνιο πρίν και μετά…. Κοπέλα με πολύ καλό σώμα λίγο άγριο πρόσωπο , μασάζ άνω του μετρίου ενώ στο δεύτερο μέρος φωτιά και λαύρα .
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2017
διπλό μαζί με την αδερφή της ξέρεις αν κάνει;
N
nightknight
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1