Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 5 10
Call-Girls 12008
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινή συνάντηση με την βικα στο κέντρο έπειτα από εύκολη συνεννόηση με το γραφείο.Εφτασε στην ώρα της και όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια γυναικά 45-50 χρόνων με άσχημο πρόσωπο σαν του φρανκεσταιν και πλαδαρό σωμα.Σιγουρα η εμφάνιση της είναι πολύ κάτω του μετρίου και συστηνεται μόνο για μερακλήδες.
Αυτό που θα μου μηνει αξέχαστο απ την συγκεκριμένη είναι η γλυφοκολαδα της,η καλύτερη που μου έχουν κάνει μεγάλη κωλορουφηχτρα όπως λέει από κάτω και ο συναγωνιστής.Η πίπα της ήταν καλη με συνεχόμενα ντιπ μέχρι το λαρυγκι άλλα δεν ήταν κάτι το εξαιρετικό
Στο σεξ δοκιμάσαμε 2 στάσεις ιεραποστολικο και στα 4 όπου η συμμετοχή της ήταν καλή με κραυγουλες και το τέλος με βρήκε στο στόμα της όπου τα κατάπιε.Δυστηχως δεν μπόρεσα να τελειώσω 2η φόρα λόγω του προχωρημένου της ώρας και έτσι πήρε ο καθένας τον δρόμο του
Συνοψίζοντας η βικα είναι μια μεγαλοκοπελα μέτριας εμφάνισης αλλά ξέρει αν σε περιποιείται ειδικά με την γλώσσα της και να σε χαλαρωνει.Εγω λίγο δύσκολο να την ξαναπάρω λόγω της ηλικίας της και της εμφάνισης της αλλά όσοι είναι μερακλήδες ας τρέξουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού