Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159144
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας συναγωνιστές της ηδονής!

Επισκέφτηκα το ευαγές ίδρυμα της Τατοίου 71 έχοντας προηγουμένως στοχοποιήσει την Ίνα με αυτή τη φοβερή κολάρα που διαθέτει.Πέρα από τη κολάρα και τη κορμάρα που διαθέτει έχει πολύ καλή συμπεριφορά στον πελάτη."Τι θα μου κάνεις;" με ρωτάει."Θέλω να σου κάνω τα πάντα" της λέω "αλλά προς το παρόν θα σου κάνω το πρόγραμμα που έχω πάρει".Επέλεξα το πρόγραμμα που περιελάμβανε τη στάση 69.Στάση 69 όμως δεν έγινε διότι έπεσα με τα μούτρα στη πεντακάθαρη και μοσχομυριστή μουνάρα της όπου την έγλυφα δίχως αύριο.Βασανιστικό και επίμονο γλύψιμο της κλειτορίδας με εναλλαγή χωσίματος της γλώσσας στο μουνοτρυπίδι,ρούφηγματα στην κλειτορίδα,γλύψιμο,πέρασμα μουνοτρυπίδι κοκ.Συνέχισα αυτό το μοτίβο μέχρι που δεν άντεξε η Ίνα από τη γκάβλα και έχυσε.Πρέπει να την έγλυφα πάνω από τέταρτο και το γούσταρε πραγματικά.Το στήθος αν και μικρό έχει ωραίες ρόγες.Να σημειωθέι ότι το μουνί της ήταν ελαφρά αξύριστο,όχι ότι με πείραζε, και μου είπε ότι είχε κάνει laser και απαγορευόταν να ξυριστεί.Μου είπε ότι έχει κλείσει ραντεβού για τις 10 του μήνα.

Πέρασμα σκουφιού και έναρξη πίπας και εγώ χούφτωνα την κολάρα της.Πίπα καλή σε γενικές γραμμές χωρίς πέρασμα από μπάλες.Ήρθε η ώρα της διείσδυσης όπου της είπα να κάτσει πλαγιαστά.Πιστόνιαζα με δύναμη το σφιχτό μουνί της μπλέκοντας παράλληλα τα μπούτια μας."Γάμα με όπως θες" μου έλεγε.Μετά από μερικά πιστονιάσματα και επειδή ήμουν πολύ φορτωμένος τελείωσα σε αυτή τη στάση.Πήρε χαρτομάντηλο και μου έβγαλε το σκουφί και την εντυπωσίασε η ποσότητα σπέρματος που έιχε εκκριθεί.

Έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένος από τη συνεύρεση με την Ίνα.Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Υπηρεσίες
MikeG42
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
94
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Dirty69, filos78

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού