Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τσάρκα στα σοκάκια της αμαρτίας...Γλώσσα
Ελάχιστες παρουσίες της προκοπής...Χμμμ;
Βλέφαρο στο Μαράκι την Μολδαβή όπως την αναφέρει η τσατσά...Χμμμ;
(Δυνατό κορμί, μέτριο ανάστημα, μελαχρινή, καλή φατσούλα, πολύ καλό το στήθος και φοβερός κόλος...:Εμμμμ
Λέω μπαίνω...Ματάκι
Είσοδος με 40άρι(γυμνό στοματικό) για να δούμε πως θα πάει...καιιιιιιι βλέπουμεΜεγάλο χαμόγελο
Εισέρχεται το Μαράκι με χαμόγελο.
Τα βγάζει όλα και αγκαλιαζόμαστε...τέτοια αγκαλιά πρώτη φορά σε αυτά τα μαγαζιά....Γλώσσα
Φιλιά στους λαιμούς και δαγκωματάκια στα αυτάκια...
Ανεβαίνει ο μπόμπηρας και τον νιώθει στα σκέλια της...ώπα μου λέει...ωραίος είσαι ρε...Ναι!
Νάζι πολύ...και μωρό μου και μωρό μου...!!! Λέω απο μέσα μου, με κοροιδεύει ή γουστάρει???...Χμμμ;
Δε δίνω σημασία και πάω με το σκεπτικό και τα νερά της...και όντως όλα ήταν εξαιρετικά...
Ξεκινάω πρώτος, κάτι το οποίο δεν ήταν στο πρόγραμμα αλλά με άφησε...Κουλ για να χαλαρώσει!!!
Σειρά της στο πεοθηλασμό που ήταν καλούτσικη...μετά απο 1-2 καθοδηγήσεις δικές μου.
Στάσεις 3
-1η από πάνω να χορεύει...
-2η ανάσκελα αυτή να κοιτάω τις ματάρες της καιιιιι τις βυζάρες της...(μη με παρεξηγήτε(έχει καλά ματακιά) αλλά εκείνη την ώρα όλα τα βλέπεις με ομοικαταληξία "ΑΡΕΣ".
-3η μπρούμητα με τουρλωμένη τη κολάρα όπου ήταν φανταστική στιγμή...αφού πριν μπω...φανταζόμουν το τέλοςΓλώσσα
Ρεζουμέ:
Καλή γκαυλίτσα το Μαράκι...γίνεται το κορίτσι σου εκείνα τα λεπτά που είσαι μαζί της..και αυτό είναι το μυστικό της!
Μπορείς να ξαναπάς άνετα...αφού οι καλές επιλογές κατε με...είναι ελάχιστες.
Σίγουρα θα ξαναπάω!
Καλά Κατσικογάμης και καλα να περνάτε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.256
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Dirty69, παλαιμαχος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2017
Όχι ρε φίλε δεν σε κοροϊδεύει! Μεγάλο χαμόγελο Αυτό είναι το μυστικό της όπως είπες! Δεν κοροϊδεύει!
Άμα της φερθείς καλά περναει κι αυτή καλά μαζί σου.
Οι σωστές έτσι είναι. Μακάρι μα είχαμε πολλές σαν αυτή κι όχι μετρημένες στα δάχτυλα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1