Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρχίζοντας, θα τονίσω την άψογη συμπεριφορά του γραφείου και την γρηγοράδα της εξυπηρέτησης(ήταν η πρώτη φορά που ψώνιζα από το συγκεκριμένο και προς τούτο η διευκρίνιση).
Έχοντας βαρεθεί τα ανατολικής σωματοδομής και συμπεριφοράς άτια, ήθελα κάτι διαφορετικό αυτή ταύτη την νυχτιά.'Όταν λοιπόν είδα τη ΑΥΑ η επιλογή ήταν μονόδρομος.
Η AYA λοιπόν είναι μια πιπίνα 19-21 χρονών, ορμώμενη εκ Σιβηρίας κατά δήλωση της, με έντονα τα ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και στο σώμα αλλά με μεγάλο και φυσικό στήθος, στητό και άριστο στην αφή.
Είναι από τις λίγες φορές που ότι είδα στις φωτό, το είδα και όταν άνοιξε η πόρτα, κοινώς οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες και μπράβο στο γραφείο.
Συνεχίζω επιγραμματικά την περιγραφή της πιπίνας:
Λευκό μεταξένιο δέρμα χαρακτηριστικό της ηλικίας, μικρά πατουσάκια και μακρύ μαύρο μαλλί που το τίμησα δεόντως τραβώντας το.
Ήρθε ντυμένη με ένα κοστούμι σε παστελ χρωματισμό χαμογελαστή και άνετη από το πρώτο λεπτό, ζήτησε κάτι να πιεί και στο social χρόνο φάνηκε σαν να ηθελε να το τρενάρει λίγο.
Στην ερώτηση μου πριν αρχίσει η μάχη αν θέλει να κάνει ντουζ, αρνήθηκε λέγοντας μου ότι δεν χρειάζεται και αυτό είναι ένα μεγάλο αρνητικό.
Παρόλο που δεν μύριζε τπτ άσχημο πάνω της και μόνο η ιδέα ότι μπορεί να φιλάω ότι άφησε ο προηγούμενος επιδρά αρνητικά στην διάθεση μου.
Στο σεξ χωρίς να τα πάει άσχημα, θα την χαρακτήριζα αδιάφορη λόγω των έντονων μηχανικών κινήσεων, τα εντελώς ψεύτικα βογγητά και την κατάχρηση του ,do u love me, εξού και ο τίτλος.
Αλλαγή αρκετών στάσεων και έντονο τελείωμα ιεραποστολικά γιατί παρόλο της έντονης ερυθρότητας της περιγεννητικης περιοχής(προφανώς λόγω της προηγούμενης χρήσης) το μουνάκι της ήταν αρκετά στενό και σε τραβούσε να τελειώσεις μέσα του.
Ξεκούραση, συζήτηση περί ανέμων και υδάτων, καμμιά 10ριά do u love me ακόμα, κατανάλωση δυο ποτών!!! και έναρξη μιας βαθιάς βαθιάς, βαθιάς βαθιάς (όσο και να γράψω ακόμα δεν θα φτάσει εκεί που έφτασαν τα χείλια της) πίπας και τελείωμα στο στόμα της.
Η πιπίνα το έχει το θέμα πίπα, μπορεί και της αρέσει.
Σε προτροπή μου να κάνει μπάνιο πάλι αρνήθηκε ευγενικά, λέγοντας μου ότι θα κάνει στο σπίτι!!!
Εν κατακλείδι, παρόλο που η κοπελίτσα δεν έκανε κάτι άσχημο, επειδή όμως η συνάντηση μου άφησε μια γλυκόπικρη γεύση, ΟΧΙ δεν θα ήθελα να την ξανα συναντήσω.
Καλή διασκέδαση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
καρδιναλιος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.403
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ark153, topscorer, numpas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού