Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συμπαθητικό πρόσωπο, απίστευτα γυμνασμένο σώμα, Χαμογελαστή κοπέλα, σε κάνει να νιώθεις χαλαρός στο πρώτο πεντάλεπτο,δεν μιλάει σχεδόν καθόλου αγγλικά όμως έχει τον τρόπο της.
Γλωσσόφιλα φουλ, δάχτυλα παντού, ότι υπάρχει σε στάσεις το δοκιμάσαμε, ευλυγισία απίστευτη, η γκομενα είναι φέτες, μικρό βυζακι ευαίσθητο, καυλωνει γρήγορα, χύνει και ανταποδίδει την ευχαρίστηση.
Πίπα τουλάχιστον σε μένα άγαρμπη, πολύ δόντι όμως μετά από καθοδήγηση στο πως μου αρέσει έστρωσε.
Η Αναστασία κατάλαβε ότι στη πίπα το χασε και με αποζημιωσε με απίστευτη διάθεση, φαντασία, σούπερ στησίματα, κρατιόμουν να μη χύσω για να δω τι ακόμα έχει να μου δώσει. Φιλια συνεχώς, η γλώσσα της να ψάχνει τη δίκη μου σε κάθε ευκαιρία. Ξέρει να γαμιεται και τη βοηθάει και το σώμα της να σου δίνει καυλα.
Το μενού είχε κωλο, τον τίμησα και δεν έχασα. Στενή πίσω πόρτα, μετά από προσπάθεια και λιπαντικό μπήκα και ήρθε και έδεσε το γλυκό. Λόγω στενότητας η Αναστασία στο αναλ ήθελε πιο χαμηλές στροφές όμως έστω και έτσι με έφτασε σχεδόν στην κορύφωση. Μόλις κατάλαβα ότι έρχεται το τέλος την έστησα και με τελείωσε με πίπα (καλή μαθήτρια θυμόταν τις οδηγίες) ήταν τόση η καυλα που νομίζω ότι τελείωνα αιώνες και επίσης η ευχαρίστηση ήταν ότι η Αναστασία τα πήρε όλα και δεν σηκώθηκε μέχρι να ηρεμήσω τελείως, μου τον έκανε λαμπικο με απίστευτο ζήλο.
Συμπέρασμα, αν θέλεις καμπύλες απλά δεν πας. Gfe και pse με μεγάλη συμμετοχή. Πίπα με πολύ καθοδήγηση. Anal με πολύ καλή αίσθηση λόγω στενότητας όμως θέλει υπομονή.
Στο αν θα ξανασυναντήσω την κοπέλα έβαλα ίσως γιατί φοβάμαι ότι καλύτερο ραντεβού δεν ξέρω αν μπορεί να μου δώσει και δεν θέλω να χαλάσω αυτή την όμορφη εικόνα που μου άφησε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.446
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού