Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη βραδάκι στις 21.05 , μετά την κατάθεση στην Ανέλια στο Φυλής 84β συνέχισα την βόλτα μου στα κεντρικά σπιτάκια της Φυλής καθώς και στις Φωκαίας και επέστρεψα εδώ . Δούλευε η Βερόνικα , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στόμα σώμα , κώλο και αυταρχικό . Την πρώτη φορά που την είδα δεν είχε κόσμο στο σαλόνι τώρα είχε μαζέψει 6 άτομα οπότε δεν περίμενα να βγει από το δωμάτιο και είπα στην υπηρεσία ότι θα περάσω.
Η Βερόνικα είναι μια κοκκινομάλλα κοντή κοπέλα , το μαλλί το είχε δυο κοτσιδάκια , φοράει γυαλάκια με μπλε σκελετό , έχει ζουμερό σώμα με πιασιματάκια που δεν χαλάει την εικόνα στο μάτ ι , 3άρια σιλικονάτα βυζιά καλοφτιαγμένα πολύ καλά σε υφή και αφή , χειλάρες (απ ότι είπε είναι δίκες της) ολοστρόγγυλη κωλάρα και πολλά τατού μικρά μεγάλα φράσεις ,με πιο χαρακτηριστικό τατού ψηλά στο μπούτι ένα πιστόλι.
Καθώς ξεντυνόμουν μπήκε στο δωμάτιο , με χαιρέτησε στα αγγλικά , αμέσως ρώτησε αν μιλάω αγγλικά και ψιλοανακουφήστικε ότι της απάντησα καταφατικά. Άφησε στο κομοδίνο (όπου ήδη υπήρχαν μωρομάντιλα και χαρτοπετσέτες)προφυλακτικό και τζελ και περίμενε να τελειώσω. Άρχισα να την πλησιάζω , ανταλλάξαμε κάποια πεταχτά φιλιά στο στόμα , με ρώτησε να τις πω αν στην συνέχεια θα θέλω πίπα με προφυλακτικό ή όχι και την απάντησα όχι. Με οδήγησε δίπλα στον νιπτήρα , άπλωσε στην άκρη του χαρτοπετσέτες για να μην ακουμπήσει ο πούτσο μου στον νιπτήρα και άρχισε να μου τον πλένει . Με ρώτησε πως με λένε και από που είμαι , αυτή είπε ότι είναι από Ρωσία 22 ετών. Αφού τελείωσε μου έδωσε χαρτί να σκουπίσω τον πούτσο και τα χέρια μου . Με ρώτησε αν μιλάω γερμανικά η ρωσικά και στην αρνητική μου απάντηση , απάντησε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα μπορούμε να συνεχίσουμε με τα αγγλικά.
Της έβγαλα το σουτιέν και ασχολήθηκα με τα βυζιά της ενώ έτριβα το μουνάκι της πάνω από το εσώρουχο της. Με φιλούσε στον λαιμό και χούφτωνε τα κωλομέρια μου ,σταμάτησε και με ρώτησε αν θέλω να φοράει τα τακούνια της η να τα βγάλει , τις είπα ότι είναι πιο βολικό για εσένα , τα έβγαλε και μου είπε ότι ρώτησε διότι πολλοί θέλουν να τα φοράει. Γονάτισε στα τέσσερα πάνω στο κρεβάτι και τούρλωσε την κωλάρα της , της έβγαλα το στρίνγκ χούφτωσα τα κωλομέρια της και έκανα ένα πάρα πολύ γρήγορο πέρασμα από μουνί και κωλοτρυπίδα την γλώσσα μου.
Είπε να ξαπλώσω , με φίλησε αργά αργά σε λαιμό στήθος ενώ κατέβηκε πιο κάτω και έπαιζε τον πούτσο μου στα βυζιά της , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή , βαθιά υγρή όσο πρέπει με αυξομειώσεις ρυθμού , δεν βιαζόταν καθόλου , έκανε και πολλά παιχνιδάκια με την γλώσσα της στο κεφαλάκι του πούτσου ενώ έκανε και περάσματα από αρχίδια , έπαιζα με το μουνάκι της , της είπα να γυρίσει να την γλύψω και το έκανε , έφερε την μουνάρα της πολύ κοντά στο πρόσωπο μου και αρχικά κάθισε σε αυτό... την ανασήκωσα και άρχισα να γλύφω τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της , όταν έγλυφα την κωλοτρυπίδα της τιναζόταν , δεν σταμάτησε να μου παίρνει πίπα και αν δεν είχα κάνει κι άλλη κατάθεση πρίν λίγη ώρα σίγουρα δεν θα άντεχα και θα έχυνα. Συνεχίσαμε για αρκετή ώρα μίας και είδα ότι και τις αρέσει αλλά και ότι δεν βιαζόταν.
Κάποια στιγμή την σταμάτησα και της είπα ότι ήρθε η ώρα να σε γαμίσω. Μου ζήτησε να πιάσω το προφυλακτικό από το κομοδίνο , της το έδωσα το άνοιξε με τα δόντια της πέταξε την συσκευασία κάτω και μου το φόρεσε. Με ρώτησε αν θέλω να ανέβει από πάνω μου αλλά της είπα ότι θέλω να βλέπω την κωλάρα της , με ρώτησε αν θέλω να την πάρω απο κώλο κατευθείαν αλλά τις απάντησα πρώτο από μουνί. Αφού έβαλε λίγο τζελ στο μουνί της στήθηκε στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο , από τα στησίματα που ο κώλος είναι λίγο ανασηκωμένος και βλέπεις ολόκληρο το μουνί και τη κωλοτρυπίδα ανοιχτή... μπήκα στο μουνί της και άρχισα να την παίρνω σε δυνατούς ρυθμούς , αυτή βογκούσε και έτριβε τα βυζιά της ενώ μου φώναζε πιο δυνατά πιο δυνατά , σταμάτησα την γύρισα ανάσκελα και όπου την πήρα σε διάφορες παραλλαγές , με τα πόδια ανοιχτά με τα πόδια της ψηλά .
Μετά από λίγο της είπα ότι θέλω την κωλοτρυπίδα της , είπε μισό λεπτό και έβαλε λίγη κρέμα στην κωλοτρυπίδα της γύρισε και στήθηκε στα τέσσερα , πήρε τον πούτσο μου με το χέρι της και τον οδήγησε αργά αργά στην κωλοτρυπίδα της , μου ζήτησε στην αρχή αργά ,αφού 2-3 φορές τον έβαλε και τον έβγαλε στην κωλοτρυπίδα της στην συνέχεια μου ζήτησε να της τον βάλω όσο πιο βαθιά γίνεται , το έκανα , πήγα να κινηθώ αλλά μου είπε να μείνουμε για λίγο εκεί...μετά όλα οκ , άρχισα να την παίρνω αυξάνοντας ρυθμούς , βογκούσε ενώ το έκανε ακόμα πιο πολύ όταν με το χέρι ου έπαιζα ταυτόχρονα την κλητορίδα της. Άρχισε να φωνάζει χύσε στην κωλάρα μου μην σταματάς , συνέχισα να την γαμάω και της είπα ότι θέλω να χύσω στο στόμα της , απάντησε ότι όταν είσαι έτοιμος πες μου...
Πράγματι μετά από λίγο βγήκα από μέσα της και έβγαλα το προφυλακτικό , γύρισε έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της με ρουφούσε με μανία πιο πολύ από την αρχική πίπα , πήγα να βάλω χέρι πάλι στο μουνάκι της αλλά μου το τράβηξε λέγοντας μου ότι τώρα αμα θέλω μόνο αν μου βάλει προφυλακτικό στα δάχτυλα...δεν πειράζει είπα και τα έχωσα στην κωλοτρυπίδα της...μετά από λίγο άρχισα να χύνω στο στόμα της όπου με ρούφηξε μέχρι που με στράγγιξε ...
Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και άρχισε να πλένεται , την ρώτησα αν έχει δουλέψει γερμάνια σε μαγαζί γι αυτό και με ρωτούσε πριν αν μιλάω γερμανικά και απάντησε καταφατικά , την ρώτησα αν έχει δουλέψει σε FKK ή στούντιο αλλά μου απάντησε ότι δούλευε σε διαμέρισμα. Ντύθηκε με φίλησε σταυρωτά στα μάγουλα χαιρέτησε και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 22 λεπτά , χωρίς καμία βιασύνη από την μεριά της αλλά και χωρίς καμία απολύτως ενόχληση από την υπηρεσία , στα του αγώνα πολύ καλή πίπα καλή συμμετοχή φοβερά στησίματα , ευγενική καθαρή γουστάρει αυτό που κάνει ή τουλάχιστον αυτό έβγαλε σε μένα. Θα τιμηθεί ότι και να γίνει ξανά άμεσα.


Υ.Γ το 10 στο πάρκινγκ λόγω του ότι πάρκαρα ακριβός απ έξω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού