Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής πρός Δευτέρα στις 01.25 . Βόλτα σε καμιά 15άρια σπιτάκια μέχρι που κατέληξα εδώ , η Βαλέρια ήταν στο δωμάτιο και μάλιστα για αρκετή ώρα , την έχω δει άλλες 2-3 φορές αλλά δεν αποφάσιζα να περάσω . Η υπηρεσία ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και άκα τελειωτικό στο σώμα 15 ευρώ. περίμενα να βγει από το δωμάτιο να την δω άλλη μια φορά .
Τελικά αποφάσισα να περάσω , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα και την περίμενα .Μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , πρόκειται για μια κοπέλα με καστανό σκούρο κατσαρό μαλλί , κοντή πάρα πολύ λεπτή ,πιο μινιόν και από την Ναταλίτσα από Ιάσωνος 37 και 27α... , έχει μικρό στήθος και γλυκιά φαταούλα. Τώρα το από που είναι παίζεται ...στην αρχή μου είπε ότι είναι Ρουμάνα 21 ετών αλλά στην συνέχεια κάποια στιγμή που κάτι έλεγε ξεκίνησε εμείς στην Βουλγαρία....τέλος πάντων μικρή σημασία έχει.
Αφού αφαίρεσε τα εσώρουχα της ήρθε και έπεσε στην αγκαλιά μου όπου πραγματικά εξαφανίστηκε ... τα κωλομέρια της τα χούφτωσα στην κυριολεξία με την μια μου παλάμη... αφού ανταλλάξαμε κάποια πεταχτά φιλιά , εκεί που δεν το περίμενε την έπιασα την γύρισα ανάποδα όπως είμασταν όρθιοι και άρχισα να την γλύφω...η αντίδραση της ήταν αρχικά ένα οοοο στην συνέχεια γέλια που συνοδεύτηκε με σχόλιο σαν λουνα παρκ...
Την τοποθέτησα στο κρεβάτι , ξάπλωσα δίπλα της , ανέβηκε από πάνω και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος , κατέβηκε πιο κάτω και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της σχετικά καλή και προσπαθούσε να χωρέσει τον πούτσο μου όσο πιο βαθιά γινόταν στο μικρό στοματάκι της , έκανε φιλότιμες προσπάθειες στην πίπα .
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ανέβηκε από πάνω μου , ανεβοκατέβαινε στον πούτσο μου κάπως άγαρμπα αλλά το ζούσε...μετά την έπιασα με το χέρι μου και την ανεβοκατέβαζα εγώ , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , πήγα να πώ να την πάρω πισωκολλητά και ακούστηκε η φωνή της υπηρεσίας να την φωνάζει ότι έχει κόσμο...την πήρα πισωκολλητά για λίγο όπου δεν ήταν δυνατό να ανεβάσω ρυθμούς λόγω του σωματοτυπου της. Μετά από λίγο της είπα να γυρίσει έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στα βυζάκια και την κοιλίτσα της.
Σηκώθηκε σκουπίστηκε με χαιρέτησε με ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου δέκα λεπτά (η τσατσα χτύπησε περίπου στο 7λέπτο)γενικά μια καλή συνεύρεση παρόλο που δεν θα την ξαναέπαιρνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.612
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2017
Απο μουνακι τι λέει?είναι στενουλι??
07 Ιουνίου, 2017
Ποιο μικροκαμωμένη απο την Νάταλι είναι αδύνατο....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2