Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 58 10
Μασατζίδικα 138110
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0

Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι γύρω στις 14.00 . Μαζί με φίλο μου πήγαμε να δούμε μετά απο καιρό τι κοπέλες έχει . Ανεβήκαμε μας άνοιξε η ευγενική σερίφησσα και μας οδήγησε και τους δύο μαζί στο ίδιο δωμάτιο για να έρθουν οι κοπέλες να τις δούμε .Ρόστερ τέσσερις κοπέλες . Μελίνα , Μαρίνα , Σοφία και Ναταλί ή αυτή που μας παρουσίασαν σαν Ναταλί ...
Επέλεξα την Μαρίνα , η σερίφησσα με οδήγησε στο δωμάτιο με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιώ και ζήτησε να την προπληρώσω . Η Μαρίνα είναι ένα μελαχρινό μιλφάκι γύρω στα 36-40 με κανονικό σώμα μικρό βυζί , πίρσινγκ στην μύτη και καυλίαρικο γενικά παρουσιαστικό , δηλώνει ελληνορουμάνα ,είναι πολύ επικοινωνιακή και πάντα σύμφωνα με τα λεγόμενα της δουλεύει εδώ 2 μήνες και δεν έχει εργαστεί σε άλλο ελαιοτριβείο αλλά σε διάφορα μπαράκια...
Πήγα δίπλα έκανα το μπανάκι μου , επέστρεψα στο δωμάτιο και όσο σκουπιζόμουν ήρθε στο δωμάτιο η Μαρίνα , έβγαλε την πετσέτα που φορούσε και έμεινε με τα μαύρα σέξι εσώρουχα της και τις μαύρες ψιλές μπότες(δεν τις έβγαλε καθόλου). Ξάπλωσα , ξεκίνησε μασάζ από αυχένα και ώμους και λίγο χέρια , στην συνέχεια στην πλάτη , συνέχισε σε πόδια και πατούσες και τέλος αφού ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι με μέση και κωλομέρια . Το μασάζ της γενικά καλό , δυνατό χρησιμοποιούσε εναλλάξ δάχτυλα , γροθιές και αγκώνες.
Αφού επέμενε για λίγη ώρα στα κωλομέρια και στο να τρίβει τα αρχίδια πλησίασε το κεφάλι της στο δικό μου , άρχισε να γλύφει το αυτί μου όσο με χάιδευε και κάποια στιγμή μου ψιθύρισε να γυρίσω. Γύρισα ανάσκελα αφού με χάιδεψε λίγο σε στήθος και μπούτια έσκυψε ανάμεσα σε αυτά και έκανε ένα πέρασμα από αρχίδια , εγώ έτριβα το μουνάκι της . Ανασηκώθηκα και άρχισα να γλύφω το στήθος της και να χουφτώνω τα κωλομέρια της ενώ αυτή έπαιζε με το χέρι της τον πούτσο μου , της είπα να μου πάρει πίπα , έπιασε το προφυλακτικό όμως της είπα ότι θέλω χωρίς , εκείνη την στιγμή με παρακάλεσε αν είναι δυνατό να μου κάνει με προφυλακτικό , της απάντησα ότι προτιμώ χωρίς αλλά δεν έχω πρόβλημα.
Πέρασμα προφυλακτικού , η πίπα της σε γρήγορους ρυθμούς σχετικά καλή αλλά μικρής διάρκειας , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο, πριν μπω μέσα της πήγα να γλύψω το μουνάκι της αλλά μου τράβηξε το κεφάλι και είπε ότι δεν κάνει 69 ,άρχισα να την γαμάω , έβγαζε καυλωτικές κραυγούλες και με παρότρυνε να μην σταματώ και να την πάρω πιο δυνατά , σταμάτησα την σήκωσα την γύρισα και συνέχισα να την παίρνω τώρα πισωκολλητά , μεταφερθήκαμε στον καναπέ όπου αφού την πήρα για λίγο ανάσκελα τελείωσα .
Βγήκα από μέσα της , πήγα να βγάλω το προφυλακτικό αλλά επέμενε να μου το βγάλει αυτή , πηρέ μωρομάντιλο το έβγαλε και στην συνέχεια με άλλο σκούπισε τον πούτσο μου , όσο ετοιμαζόταν μιλήσαμε λίγο ακόμη. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 35 λεπτά , αυτό που έχω να θυμάμαι είναι την κοινωνικότητα της και το σχετικά καλό μασάζ κατά τα άλλα αν και έχει καυλωτική εμφάνιση που μου δημιούργησε προσδοκίες για κάτι καλό εν τέλη ήταν ένα αποστειρωμένο δεύτερο μέρος.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.688
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού