Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον μετα απο τις τοσες καλες κριτικες που διαβασα ειπα να περασω να ριξω μια ματια...
Κουδουνι... τσατσα ευγενικη μου λεει η Πωλινα την ξερεις? ΟΧΙ λεω...και τσουπ να σου η Πωλινα...στην αρχη ξενερωσα απο την εμφανιση και λεω θα ριξω και μια ματια διπλα και βλεπουμε,
Διπλα καμια ελπιδα..λεω αντε ας το δοκιμασουμε το Πωλινακι...
Ξαναμπαινω δινω το εικοσαρικο και μπαινω στο δωματιο...δεν υπηρχε αλλος στο σαλονι οποτε λεω θα ερθει και μπαμ-μπαμ...Αμ δε...
Περασε κανα 20λεπτο μεχρι να ερθει το κορμι..
Μπαινει στο δωματιο με ενα ολοσωμο κιλοτακι ξεκιναει φιλακια λαιμο κτλπ και την πλακωνω στα γλωσσοφιλα (πρωτη φορα)μια χαρα ειχε χρησιμοιποιησει και διαλυμα στοματικο οποτε κομπλε λεω...
Ξαπλωσε μου λεει...οπως και εγινε και με πλακωνει σε μια ΠΙΠΑΡΑ αλλο πραγμα..για μενα μια κλαση πανω απο Αλιονα και Σονια...
ΟΛΟ μεσα και να δινει πονο...ξαπλα μετα το κορμι και ιεραποστολικο με πολυ καλη αισθηση και καποιες ενδειξεις καβλας απο μερους της...της λεω οπως εισαι να σκισω λιγο κωλαρακι? Αμε μου λεει οτι θελεις..και τσουπ τον σφηνωνω στην κωλαρα της..Εδωσα αρκετο κοπανημα και εκει και παροτι εβλεπα οτι την ειχε ακουσει δεν ειπε κουβεντα..Μπραβο το κοριτσι μετα στησιμ στα τεσσερα εγω με τα ποδια στο κρεββατι και συνεχισαμε το κοπανημα....πολυ καλη φαση...της λεω να στα δωσω να τα ρουφηξεις? ΝΑι τα θελω στο στομα μου μου λεει..ξαπλωνω και την αφηνω να κανει δουλεια οπου με ξεστραγγισε τελειως...Εκατσα σιγουρα 15 λεπτα χωρις ενοχληση και βιασυνες...
Γενικα λοιπον μια σουπερ συνευρεση αν και πασχει λιγο απο σωμα και προσωπο τα τιμαει τα λεφτα της ιδρωνοντας την φανελα..
Καλα γαμησια σε ολους..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Πωλινα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, jimy.m., amjik και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού