Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας συναγωνιστές
Το κορίτσι το έχω πάρει δυο φόρες .Επικοινωνία ειναι εντάξει και στην συνάντηση .Εμφάνιση έχουν ήδη ειπωθεί ορισμένα πράγματα στο σώμα ειναι αδύνατη με πεσμένο χαλαρό βυζί,στο πρόσωπο δείχνει η ηλικία της τριανταπεντε συν ( μπορεί να κάνω και λάθος ) .Τώρα στην ουσία του πράγματος, την πρώτη φορά που συναντηθηκαμε που δεν είχε και πολύ πελατεία την έκανα και έβγαζε ζουμιά, μιλάμε να ουρλιάζει ,να κάνει σπασμούς, να γυρίζουν τα μάτια ανάποδα,να γίνονται άσπρες οι κόρες των ματιών,να φωνάζει ¨¨μην το βγάλεις ρε ¨¨, ¨¨μην σταματάς γαμαμε ¨'¨ την είχε κυριεύσει ο Βάκχος και έτσι όπως την γαμούσα ασταμάτητα τόσο έβγαζε, μιλάμε πηγή η πυγή, τα πόδια είχαν γεμίζει νερά και η πούτσα είχαν πάρει φωτιά, την γαμούσα μια ώρα ασταμάτητα και μετά κατέθεσα στο στόμα τα κατέβασε. Την δεύτερη φορά αυξάνεται η πελατεία, δεν έχει την ίδια ένταση, λογικό ειναι όσο να ειναι βγαίνει κούραση, είχε και τα δικά της,το είχα καταλάβει ότι δεν θα ειναι όπως η πρώτη φορά,αλλά και πάλι ανταποκριθηκε προσπαθεί να σε ικανοποίηση και τα καταφέρνει μια χαρά μου.Όμως η πρώτη φορά θα μου μείνει αξέχαστη, για πολύ τρέλα, τόσα χρόνια φούρναρης δεν μου είχε ξανά τύχει τέτοια περίπτωση μαιναδος .Το λοιπόν οποίος ξέρει να φερθεί στο κορίτσι θα περάσει ΣΚΛΗΡΟΠΥΡΙΝΙΚΕΣ καταστάσεις,όσοι αναζητούν μια εξεζητημένη εμφάνιση μακριά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.245
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, yiaramis, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού